Kdo je to?
Kdo je Johana Hovorková? Životopis Johana Hovorková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Johana Hovorková

Kdo je Johana Hovorková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Novinářka, publicistka a spisovatelka Johana Hovorková se narodila v Praze.
Vystudovala Institut komunikačních studií a žurnalistiky na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.
V roce 2010 odstartovala svou kariéru v oblasti PR u společnosti MMH Polo s.r.o., odkud po roce přešla ke společnosti Allmedia4U, dále do ATOCARE, MontyRich, www.stedrynakup.cz, Opravárna, a HOSPITALin.
V říjnu 2015 získala místo v deníku FORUM 24 (dříve Svobodné fórum), kde od února 2023 působí jako šéfredaktorka.na pozici vystřídala dosavadního šéfredaktora Pavla Šafra. Ten zůstal i nadále šéfredaktorem novinového deníku Týdeník Forum.
Kromě zajímavých článků má Johana Hovorková na kontě také dvě knihy.
První z nich vyšla v roce 2018 a nese název Obrana před Babišem. Jedná se o knihu založenou na rozhovorech s Pavlem Šafrem, který již od roku 1993 řídil mnoho vlivných časopisů i novin, a proto stál u důležitých změn, k nimž v české porevoluční společnosti došlo. Na vlastní kůži pocítil vliv odchodu západních vydavatelství z českého trhu. Kniha je protkána kritickým náhledem na střet zájmů bývalého premiéra Andreje Babiše, majitele vydavatelství Mafra.
Druhým titulem, za nímž Johana Hovorková stojí je také plná rozhovorů. Nese název Miroslava Němcová. První dáma české politiky. Jedná se de facto o životopisnou knihu, která sleduje nejen profesní politické zkušenosti Němcové, ale také její boj s vážnou nemocí a jiné osobně důležité životní události.Kdo je Johana Hovorková? Životopis Johana Hovorková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Johana Hovorková

Národnost: česká
Datum narození: 1991
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Johana Hovorková? s dalšími lidmi na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Baileys? Vzpomněli byste si co označuje výraz Opuka? Rozumíte pojmu Osamělost? Znáte termín Eskontní úvěr?

Klíčová slova: kdy se narodila Johana Hovorková?, narození, Johana Hovorková, život, wiki, novináři, datum narození, Johana Hovorková, životopis, národnost, kde se narodila Johana Hovorková?, zajímavosti, osobnost, biografie, novináři, popis

Pojem Johana Hovorková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Johana Hovorková na Youtube

Hledat slovo Johana Hovorková na Google.cz

Vyhledat termín Johana Hovorková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Johana Hovorková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Johana Hovorková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Johana Hovorková například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Johana Hovorková

Právě nyní již víte Kdo je to Johana Hovorková? Kdy se narodila Johana Hovorková? Kde se narodila Johana Hovorková? Johana Hovorková je v sekci Novináři

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Johana Hovorková dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johana Hovorková i v jiné kategorii než je novináři.