Kdo je to?
Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Právnická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Právnická osoba?

Právnická osoba je opakem fyzické osoby. Podle českých zákonů jsou právnickými osobami firmy, nadace, obce, kraje a jako účastník občanskoprávních vztahů i stát.Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Právnická osoba? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pohádka? Znáte definici termínu Daňová evidence? Víte co je Hematom? Pamatujete si definici pojmu Frapé?

Klíčová slova: termín, pojem, odborný výraz, informace, co je to Právnická osoba?, definice, etymologie, kdo to je, význam slova, podnikání, původ slova, význam pojmu, slovo, formulace, vysvětlení, kdo je Právnická osoba?

Pojem Právnická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Právnická osoba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Právnická osoba ve Wikislovníku

Najít výraz Právnická osoba ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Právnická osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Právnická osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Právnická osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Právnická osoba? Kdo to byl Právnická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právnická osoba? Definice pojmu Právnická osoba se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?