Kdo je to?
Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Právnická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Právnická osoba?

Právnická osoba je opakem fyzické osoby. Podle českých zákonů jsou právnickými osobami firmy, nadace, obce, kraje a jako účastník občanskoprávních vztahů i stát.Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Právnická osoba se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Patch? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tundra? Víte co je Hematologie? Víte co je Pravý úhel?

Klíčová slova: co je to Právnická osoba?, heslo, termín, popis, lexikon, formulace, synonymum, odborný výraz, etymologie, pojem, význam slova, kdo je Právnická osoba?, Právnická osoba, kdo to je, informace, význam pojmu

Pojem Právnická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Právnická osoba ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Právnická osoba ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Právnická osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Právnická osoba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Právnická osoba například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Právnická osoba, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Právnická osoba? Kdo to byl Právnická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právnická osoba? Definice pojmu Právnická osoba je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?