Kdo je to?
Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Právnická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Právnická osoba?

Právnická osoba je opakem fyzické osoby. Podle českých zákonů jsou právnickými osobami firmy, nadace, obce, kraje a jako účastník občanskoprávních vztahů i stát.Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Definici slova Právnická osoba můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Patch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čatní? Víte co je Hematologie? Znáte termín Elektrolýza?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, co je to Právnická osoba?, význam slova, vysvětlení, informace, odborný výraz, definice, Právnická osoba, formulace, kdo je Právnická osoba?, heslo, popis, popis, synonymum, podnikání

Pojem Právnická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Právnická osoba ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Právnická osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Právnická osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Právnická osoba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Právnická osoba například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Právnická osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Právnická osoba? Kdo to byl Právnická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právnická osoba? Definice pojmu Právnická osoba se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?