Kdo je to?
Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Právnická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Právnická osoba?

Právnická osoba je opakem fyzické osoby. Podle českých zákonů jsou právnickými osobami firmy, nadace, obce, kraje a jako účastník občanskoprávních vztahů i stát.Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Právnická osoba? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Patch? Vzpomněli byste si na význam slova Akcelerace? Víte co je Hematologie? Znáte definici termínu Vaskulitida?

Klíčová slova: význam slova, wiki, heslo, odborný výraz, popis, synonymum, informace, kdo je Právnická osoba?, kdo to je, původ slova, co je to Právnická osoba?, termín, Právnická osoba, etymologie, co znamená, definice

Pojem Právnická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Právnická osoba zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Právnická osoba na Youtube

Najít heslo Právnická osoba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Právnická osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Právnická osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Právnická osoba například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Právnická osoba

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Právnická osoba? Kdo to byl Právnická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právnická osoba? Definice pojmu Právnická osoba patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?