Kdo je to?
Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Právnická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Právnická osoba?

Právnická osoba je opakem fyzické osoby. Podle českých zákonů jsou právnickými osobami firmy, nadace, obce, kraje a jako účastník občanskoprávních vztahů i stát.Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Právnická osoba? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pohádka? Víte, co je to Erb? Víte co je Hematom? Rozumíte pojmu Arkýř?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, termín, přesný význam, kdo je Právnická osoba?, synonymum, heslo, slovo, přesný výraz, wiki, odborný výraz, podnikání, co je to Právnická osoba?, co znamená, význam, původ slova

Pojem Právnická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Právnická osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Právnická osoba ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Právnická osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Právnická osoba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Právnická osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Právnická osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Právnická osoba? Kdo to byl Právnická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právnická osoba? Definice pojmu Právnická osoba je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci podnikání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?