Kdo je to?
Kdo byla Helena Štáchová? Životopis Helena Štáchová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo byla Helena Štáchová?

Kdo byla Helena Štáchová? Životopis, informace, biografie, umělci

Helena Štáchová byla proslulá loutkoherečka, zpěvačka, dabérka, režisérka a scénáristka. Je známá nejvíce jako ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka, kde vedla a mluvila loutku Máničky a bábinky paní Kateřiny.
Pro divadlo psala a režírovala hry, působila také v rozhlase i televizi. Psala hry i pro dospělé a byla autorkou několika knih. Jako dabérka vytvořila Helena Štáchová nezapomenutelný hlas Lízy Simpsonové.Kdo byla Helena Štáchová? Životopis Helena Štáchová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Základní informace o osobě Helena Štáchová

Národnost: česká
Datum narození: 18. listopadu 1944
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 22. března 2017

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Helena Štáchová? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zájmeno? Víte, co je to Orientační biatlon? Víte, co je to Účetní závěrka? Rozumíte pojmu Dividenda?

Klíčová slova: osobnost, místo narození, kdo je Helena Štáchová?, kdo to je, životopis, umělci, wiki, Helena Štáchová, národnost, vysvětlení, národnost, datum úmrtí, informace, zajímavosti, Helena Štáchová, kde se narodila Helena Štáchová?

Pojem Helena Štáchová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Helena Štáchová hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Helena Štáchová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Helena Štáchová ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Helena Štáchová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Helena Štáchová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Helena Štáchová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Štáchová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Helena Štáchová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo byla Helena Štáchová? Kdy se narodila Helena Štáchová? Kde se narodila Helena Štáchová? Kdy zemřela Helena Štáchová? Helena Štáchová je v sekci Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Helena Štáchová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Štáchová i v jiné kategorii než je umělci.