Kdo je to?
Kdo byl Helena Štáchová? Životopis Helena Štáchová, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Helena Štáchová?

Kdo to byl Helena Štáchová? Stručný životopis

Helena Štáchová byla proslulá loutkoherečka, zpěvačka, dabérka, režisérka a scénáristka. Je známá nejvíce jako ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka, kde vedla a mluvila loutku Máničky a bábinky paní Kateřiny.
Pro divadlo psala a režírovala hry, působila také v rozhlase i televizi. Psala hry i pro dospělé a byla autorkou několika knih. Jako dabérka vytvořila Helena Štáchová nezapomenutelný hlas Lízy Simpsonové.Kdo byl Helena Štáchová? Životopis Helena Štáchová, slavní lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Helena Štáchová

Národnost: česká
Datum narození: 18. listopadu 1944
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 22. března 2017

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Helena Štáchová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Světelný rok? Rozumíte pojmu Syntaktická chyba? Víte, co je to Bílé zlato? Znáte pojem Refrén?

Klíčová slova: kdo to je, wiki, význam, lexikon, vysvětlení, co je to Helena Štáchová?, umělci, význam slova, heslo, popis, co znamená, etymologie, synonymum, přesný význam, popis, pojem

Pojem Helena Štáchová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Helena Štáchová v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Helena Štáchová na Youtube

Vyhledat termín Helena Štáchová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Helena Štáchová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Helena Štáchová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Štáchová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Štáchová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Helena Štáchová? Kdo to byl Helena Štáchová? Kdy se narodil Helena Štáchová? Kde se narodil Helena Štáchová? Kdy zemřel Helena Štáchová? Helena Štáchová se nachází v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Helena Štáchová např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Štáchová i v jiné kategorii než je umělci.