Kdo je to?
Kdo byla Helena Štáchová? Životopis Helena Štáchová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo byla Helena Štáchová?

Kdo byla Helena Štáchová? Životopis, informace, biografie, umělci

Helena Štáchová byla proslulá loutkoherečka, zpěvačka, dabérka, režisérka a scénáristka. Je známá nejvíce jako ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka, kde vedla a mluvila loutku Máničky a bábinky paní Kateřiny.
Pro divadlo psala a režírovala hry, působila také v rozhlase i televizi. Psala hry i pro dospělé a byla autorkou několika knih. Jako dabérka vytvořila Helena Štáchová nezapomenutelný hlas Lízy Simpsonové.Kdo byla Helena Štáchová? Životopis Helena Štáchová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Základní informace o osobě Helena Štáchová

Národnost: česká
Datum narození: 18. listopadu 1944
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 22. března 2017

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Helena Štáchová? s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zájmeno? Pamatujete si definici pojmu Jistina? Víte, co je to Erektilní dysfunkce? Vzpomněli byste si co znamená slovo AdBlock?

Klíčová slova: národnost, Helena Štáchová, Kdy zemřela Helena Štáchová, kde se narodila Helena Štáchová?, narození, informace, zajímavosti, místo narození, národnost, wikipedie, osobnosti, vysvětlení, život, wiki, popis, kdo je Helena Štáchová?

Pojem Helena Štáchová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Helena Štáchová

Zkusit najít frázi Helena Štáchová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Helena Štáchová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Helena Štáchová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Helena Štáchová na Youtube

Hledat slovo Helena Štáchová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Štáchová například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Štáchová

Právě nyní již víte Kdo byla Helena Štáchová? Kdy se narodila Helena Štáchová? Kde se narodila Helena Štáchová? Kdy zemřela Helena Štáchová? Helena Štáchová je v sekci Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Helena Štáchová např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Štáchová i v jiné kategorii než je umělci.