Kdo je to?
Kdo je to, byl Vodohospodář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vodohospodář? Lidé, profese

Kdo je to Vodohospodář?

Jaký je význam slova Vodohospodář? Co to znamená?

Vodohospodář se zabývá vedením odborných prací na vodních tocích. Těmito pracemi jsou především správa, řízení provozu a údržby toků. K jeho náplni práce patří také sledování a kontrola jednotlivých toků a jejich povodí, vycházející z nároků na ochranu životního prostředí a samotných vod.
Hlavními pracemi jsou péče o kvalitu vody, evidence hospodaření s vodou, dispečerská činnost a projektování jednoduchých staveb. Vodohospodář musí znát také manipulační řády, protože by měl být schopen řídit obsluhu zařízení na plavebních drahách, jezerech a přehradách.Kdo je to, byl Vodohospodář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vodohospodář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Vodohospodář? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Lajkovat? Znáte termín AKA? Víte, co je to Internet? Víte, co je to Monarchie?

Klíčová slova: slovo, pojem, význam, termín, význam pojmu, profese, kdo to je, heslo, definice, přesný výraz, význam slova, wiki, synonymum, lexikon, Vodohospodář, odborný výraz

Pojem Vodohospodář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Vodohospodář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vodohospodář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vodohospodář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Vodohospodář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vodohospodář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vodohospodář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vodohospodář? Kdo to byl Vodohospodář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vodohospodář? Definice pojmu Vodohospodář patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, text, definici, například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Vodohospodář i v jiné sekci než je kategorie profese.