Kdo je to?
Kdo je Semir Gerkhan? Životopis Semir Gerkhan, osobnosti, slavný člověk z kategorie fikce

Semir Gerkhan

Kdo je Semir Gerkhan? Životopis, informace, biografie, fikce

Semir Gerkhan je fiktivní postava z oblíbeného kriminálního seriálu Kobra 11. Jeho představitelem je už téměř tři desetiletí německý herec, scénárista a producent Erdogan Atalay.
Atalay se narodil 22. září 1966 v Hannoveru v Dolním Sasku a jeho první rolí byl Aladin v pohádce Aladin und die Wunderlampe. Pozdeji vystudoval herectví, zahrál si v divadle, ale největším zlomem v jeho kariéře bylo právě získání role komisaře Semir Gerkhana. Stalo se tak už v roce 1995 a diváci se mohou se Semirem setkávat skrze televizní obrazovky v čerstvých dílech i v současnosti.
Semir se narodil 2. února 1964 v Německu tureckým rodičům. Pracuje jako vrchní komisař u dálniční policie a je považován za velmi zkušeného policistu. Za roky svého působení vystřídal hned několik parťáků. V první řadě to byl Frank Stolke, od druhé pak André Fux, jehož vystřídal Tom Kranich. Dalšími partnery Semira byli Jan Richter a Chris Ritter. Oba po jeho boku vydrželi dvě řady.
Ke známějším Semirovým parťákům patří Chris Jäger, jehož mohli diváci vídat od 13. až do 18. řady. Kromě Toma Kranicha, který se také zapsal velmi výrazně a do seriálu se navíc několikrát vrátil, drží tak právě Ben pomyslné prvenství.
Po něm přišli ještě Alex Brand, Paul Renner a Viki Reisinger, který je v této době „aktuálním parťákem“ Semira Gerhkana. Každý parťák z tohoto úctyhodného seznamu byl (je) pro Semira velmi důležitým blízkým přítelem, v podstatě členem rodiny.
Je ženatý. Vzal si kolegyni Andreu. Manželé spolu mají dvě dcery. Starší Aidu a mladší Lilly. Ještě dříve, než si pár pořídil potomky, na nějakou čas se jejich vztah rozpadl. V této „pauze“ se Semir seznámil se ženou jménem Nazan Wegner, která mu porodila nejstarší dceru Danu. Tento vztah nicméně dlouho nevydržel a Semir později ten s Andreou obnovil. Po nějaké době byla Nazan zavražděna, a proto do rodiny Semira a Andreji přibyla i nejstarší dcera Dana.
Představitelka Dany Gerkhan, Amira Pauleta Melisande, je přitom skutečnou dcerou Erdogana Atalaye.
Semir jezdí zpravidla vozem značky BMW a používá služební pistoli Walther P88 Compact ráže 9 mm.
V českém znění propůjčil Semirovi hlas oblíbený dabér Bohdan Tůma.Kdo je Semir Gerkhan? Životopis Semir Gerkhan, osobnosti, slavný člověk z kategorie fikce

Hlavní informace o osobě Semir Gerkhan

Národnost: německá
Datum narození: 2. února 1964

Popis osobnosti Semir Gerkhan můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Bentonit? Víte, co je to Freska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bujón? Rozumíte pojmu Nízký tlak?

Klíčová slova: osobnost, biografie, Semir Gerkhan, popis, datum narození, život, lexikon, Semir Gerkhan, kdy se narodil Semir Gerkhan?, kdo je Semir Gerkhan?, fikce, národnost, fikce, wikipedie, vysvětlení, životopis

Pojem Semir Gerkhan je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Semir Gerkhan lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Semir Gerkhan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Semir Gerkhan ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Semir Gerkhan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Semir Gerkhan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Semir Gerkhan ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Semir Gerkhan například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Semir Gerkhan? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Semir Gerkhan? Kdy se narodil Semir Gerkhan? Semir Gerkhan je v kategorii Fikce

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Semir Gerkhan dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Semir Gerkhan i v jiné kategorii než je fikce.