Kdo je to?
Kdo je to Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nela Lisková? Lidé, politici

Nela Lisková

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nela Lisková? Lidé, politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nela Lisková? s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Biřmování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Seraf? Rozumíte pojmu Klub českých turistů? Znáte termín Zvratné zájmeno?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, definice, Nela Lisková, politici, vysvětlení, heslo, význam slova, význam pojmu, popis, přesný význam, Nela Lisková, pojem, politici

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nela Lisková lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Nela Lisková ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Nela Lisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nela Lisková ve Wikislovníku

Najít termín Nela Lisková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Nela Lisková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Nela Lisková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková je v sekci Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.