Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Definici slova Nela Lisková můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Botnet? Vzpomenete si na definici slova Kerblík? Rozumíte pojmu XML? Vzpomněli byste si na význam slova Podmět?

Klíčová slova: význam slova, wiki, formulace, význam, termín, informace, význam pojmu, etymologie, politici, definice, kdo to je, slovo, heslo, Nela Lisková, odborný výraz, co znamená

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nela Lisková lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Nela Lisková ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Nela Lisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nela Lisková ve Wikimedia Commons

Najít heslo Nela Lisková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Nela Lisková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.