Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Tento text (Nela Lisková) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Botnet? Víte, co je to Skyr? Rozumíte pojmu XML? Rozumíte pojmu Cirhóza jater?

Klíčová slova: Nela Lisková, politici, wiki, význam, kdo to je, kdo je Nela Lisková?, co je to Nela Lisková?, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, definice, vysvětlení, synonymum, pojem, přesný význam, význam slova

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Nela Lisková na Google.cz

Hledat slovo Nela Lisková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Nela Lisková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Nela Lisková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Nela Lisková, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Nela Lisková hledat i v jiných kategoriích (než politici).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.