Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Zaujalo vás slovo, termín Nela Lisková? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Debet? Znáte termín Diadém? Rozumíte pojmu Insolvence? Víte, co je to APN?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, lexikon, slovo, kdo to je, kdo je Nela Lisková?, přesný výraz, politici, popis, co znamená, Nela Lisková, význam slova, co je to Nela Lisková?, definice, pojem, etymologie

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nela Lisková v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Nela Lisková ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Nela Lisková na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Nela Lisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Nela Lisková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Nela Lisková, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nela Lisková v jiné sekci než politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.