Kdo je to?
Kdo je to Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nela Lisková? Lidé, politici

Nela Lisková

Co znamená a jaký je význam slova Nela Lisková?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nela Lisková? Lidé, politici

Zaujala vás definice slova Nela Lisková? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Extirpace? Vzpomněli byste si na význam slova Creatin? Rozumíte pojmu Horská turistika? Znáte definici termínu Mazanec?

Klíčová slova: politici, synonymum, původ slova, termín, wiki, slovo, popis, politici, heslo, etymologie, co znamená, formulace, wikipedie, definice, přesný výraz, přesný výraz

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Nela Lisková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Nela Lisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Nela Lisková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Nela Lisková ve Wikipedii

Najít slovo Nela Lisková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nela Lisková

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková je v kategorii Politici

Kategorie politici, konzultantka, nela Lisková, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Vyzkoušejte nalézt informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.