Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Sdílejte tuto stránku se slovem Nela Lisková s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Debet? Vzpomněli byste si na význam slova Skutková podstata? Rozumíte pojmu Insolvence? Znáte definici termínu Dvanácterník?

Klíčová slova: co je to Nela Lisková?, co znamená, lexikon, význam pojmu, definice, politici, pojem, etymologie, wiki, kdo je Nela Lisková?, synonymum, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, původ slova, odborný výraz

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Nela Lisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Nela Lisková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nela Lisková ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Nela Lisková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nela Lisková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Nela Lisková i v jiné kategorii než je sekce politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.