Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Definici slova Nela Lisková můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cizrna? Pamatujete si definici pojmu Kýla? Rozumíte pojmu Advokátská káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tračník?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, termín, význam, kdo je Nela Lisková?, kdo to je, informace, pojem, původ slova, slovo, popis, vysvětlení, přesný význam, popis, přesný výraz, synonymum

Pojem Nela Lisková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nela Lisková

Hledejte bez špehování slovo Nela Lisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Nela Lisková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Nela Lisková ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Nela Lisková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Lisková například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nela Lisková

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politici).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.