Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Zpěvák? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kalcifikace? Pamatujete si definici pojmu Paypal? Vzpomněli byste si na význam slova Osmifinále? Vzpomněli byste si co znamená slovo Font?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, slovo, význam pojmu, význam slova, popis, původ slova, přesný výraz, co znamená, etymologie, význam, přesný význam, kdo je Zpěvák?, pojem, definice, formulace

Pojem Zpěvák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zpěvák ve Wikimedia Commons

Najít výraz Zpěvák ve Wikipedii

Vyhledat výraz Zpěvák ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Zpěvák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpěvák například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Zpěvák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hudba.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?