Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Zpěvák? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jarmulka? Víte co je Spyware? Vzpomněli byste si na význam slova Vlys? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karbon?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, význam pojmu, heslo, přesný význam, kdo je Zpěvák?, definice, hudba, co znamená, původ slova, slovo, pojem, popis, lexikon, význam slova, Zpěvák

Pojem Zpěvák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zpěvák lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Zpěvák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Zpěvák ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Zpěvák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Zpěvák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpěvák například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Zpěvák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hudba.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?