Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zpěvák? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Linon? Znáte pojem Odvěsna? Vzpomněli byste si na význam slova Souznačné slovo? Vzpomenete si na definici slova CouchSurfing?

Klíčová slova: popis, termín, synonymum, co znamená, heslo, co je to Zpěvák?, význam slova, Zpěvák, přesný význam, hudba, kdo je Zpěvák?, odborný výraz, původ slova, význam, význam pojmu, slovo

Pojem Zpěvák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zpěvák

Vyhledat heslo Zpěvák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Zpěvák ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Zpěvák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Zpěvák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpěvák například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Zpěvák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hudba.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?