Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Tento text (Zpěvák) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Linon? Znáte termín Marketing? Vzpomněli byste si na význam slova Souznačné slovo? Víte, co je to Osteochondróza?

Klíčová slova: co je to Zpěvák?, termín, heslo, definice, synonymum, Zpěvák, přesný význam, hudba, lexikon, wiki, kdo je Zpěvák?, význam slova, informace, odborný výraz, původ slova, význam pojmu

Pojem Zpěvák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Zpěvák

Zkusit najít frázi Zpěvák ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zpěvák na Youtube

Hledat výraz Zpěvák ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Zpěvák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpěvák například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zpěvák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?