Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Definici slova Zpěvák můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kalcifikace? Rozumíte pojmu Rozvracení republiky? Vzpomněli byste si na význam slova Osmifinále? Znáte pojem Makaróny?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, formulace, význam, význam slova, definice, vysvětlení, etymologie, pojem, odborný výraz, heslo, původ slova, wiki, informace

Pojem Zpěvák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zpěvák v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Zpěvák ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Zpěvák na Youtube

Vyhledat termín Zpěvák ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Zpěvák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpěvák například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Zpěvák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?