Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Referent s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Těžiště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Počasí? Pamatujete si definici pojmu Lordóza? Znáte termín Euroval?

Klíčová slova: původ slova, informace, význam, popis, přesný výraz, odborný výraz, etymologie, profese, co je to Referent?, co znamená, kdo to je, wiki, význam slova, formulace, kdo je Referent?, lexikon

Pojem Referent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Referent doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Referent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Referent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Referent na Google.cz

Najít pojem Referent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Referent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Referent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Referent hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.