Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Tento text (Referent) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Těžiště? Vzpomenete si na definici slova Ortodoncie? Pamatujete si definici pojmu Lordóza? Vzpomněli byste si na význam slova Mene tekel?

Klíčová slova: kdo je Referent?, přesný výraz, informace, definice, wiki, lexikon, popis, termín, synonymum, význam slova, význam, co znamená, odborný výraz, profese, kdo to je, etymologie

Pojem Referent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Referent

Najít výraz Referent na Google.cz

Hledat videa s názvem Referent na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Referent ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Referent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Referent například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Referent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Referent i v jiné sekci než je kategorie profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.