Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Referent sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Temperament? Vzpomněli byste si na význam slova Alibismus? Pamatujete si definici pojmu Pučtok? Znáte definici termínu Piloxing?

Klíčová slova: wiki, definice, kdo to je, význam, informace, synonymum, co je to Referent?, popis, vysvětlení, slovo, co znamená, heslo, přesný výraz, přesný význam, původ slova, formulace

Pojem Referent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Referent zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Referent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Referent na Youtube

Vyhledat výraz Referent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Referent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Referent například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Referent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Referent v jiné sekci než profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.