Kdo je to?
Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Kdo je to Referent?

Co znamená a jaký je význam slova Referent?

Slovem referent se rozumí odpovědný pracovník, zpravidla v administrativní oblasti, nebo zpravodaj, případně ten, kdo přednáší nějaký příspěvek - referát.Kdo je to, byl Referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Referent? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Referent? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Těžiště? Znáte pojem Keramika? Pamatujete si definici pojmu Histamin? Vzpomenete si na definici slova Irelevantní?

Klíčová slova: etymologie, co je to Referent?, slovo, definice, význam, vysvětlení, heslo, kdo je Referent?, význam pojmu, profese, co znamená, přesný výraz, význam slova, synonymum, odborný výraz, lexikon

Pojem Referent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Referent

Vyhledat pojem Referent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Referent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Referent na Google.cz

Najít pojem Referent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Referent například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Referent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Referent? Kdo to byl Referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Referent? Definice pojmu Referent je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.