Kdo je to?
Kdo je to Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Separatista? Lidé, politika

Separatista

Co znamená a jaký je význam slova Separatista?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.Kdo je to Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Separatista? Lidé, politika

Definici slova Separatista můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Noob? Pamatujete si definici pojmu Výchova? Rozumíte pojmu Ergometrie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alpaka?

Klíčová slova: formulace, Separatista, politika, Separatista, pojem, wikipedie, přesný výraz, původ slova, co znamená, synonymum, význam, přesný výraz, informace, wiki, slovo, definice

Pojem Separatista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Separatista

Zkusit najít frázi Separatista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Separatista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Separatista na Google.cz

Hledat slovo Separatista ve Wikislovníku

Najít pojem Separatista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Separatista například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Separatista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista je v kategorii Politika

Kategorie politika, první ministr, separatista, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Separatista i v jiné kategorii než v politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.