Kdo je to?
Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Kdo je to Separatista?

Jaký je význam slova Separatista? Co to znamená?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Separatista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Košer? Víte co je Mikrobiologie? Rozumíte pojmu Krypta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nadlimitní výběr?

Klíčová slova: informace, lexikon, Separatista, význam, popis, co znamená, formulace, kdo je Separatista?, původ slova, synonymum, co je to Separatista?, politika, vysvětlení, definice, přesný význam, přesný výraz

Pojem Separatista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Separatista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Separatista na Google.cz

Hledat slovo Separatista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Separatista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Separatista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Separatista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Separatista? Kdo to byl Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.