Kdo je to?
Kdo je to Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Separatista? Lidé, politika

Kdo je to Separatista?

Jaký je význam slova Separatista? Co to znamená?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.



Kdo je to Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Separatista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Separatista? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Jistina? Rozumíte pojmu Seitan? Rozumíte pojmu Markýza? Znáte pojem Špýchar?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, přesný výraz, popis, politika, politika, co znamená, lexikon, Separatista, přesný význam, informace, termín, Separatista, heslo, formulace, význam slova

Pojem Separatista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Separatista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Separatista ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Separatista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Separatista ve Wikislovníku

Najít výraz Separatista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Separatista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Separatista

Právě jste zjistili Kdo je to Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.