Kdo je to?
Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Kdo je to Separatista?

Jaký je význam slova Separatista? Co to znamená?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.



Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Separatista sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Jistina? Vzpomněli byste si na význam slova Špachtle? Rozumíte pojmu Markýza? Znáte definici termínu Kramle?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, význam, význam slova, co je to Separatista?, politika, kdo je Separatista?, význam pojmu, Separatista, co znamená, popis, informace, synonymum, odborný výraz, původ slova, definice

Pojem Separatista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Separatista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Separatista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Separatista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Separatista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Separatista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Separatista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Separatista? Kdo to byl Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista se nachází v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Separatista hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.