Kdo je to?
Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Kdo je to Separatista?

Jaký je význam slova Separatista? Co to znamená?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Separatista s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Košer? Znáte pojem Meandr? Rozumíte pojmu Krypta? Vzpomenete si na definici slova SSHD disk?

Klíčová slova: termín, co znamená, přesný význam, kdo to je, význam, přesný výraz, heslo, význam pojmu, informace, lexikon, Separatista, co je to Separatista?, formulace, kdo je Separatista?, etymologie, odborný výraz

Pojem Separatista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Separatista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Separatista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Separatista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Separatista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Separatista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Separatista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Separatista? Kdo to byl Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.