Kdo je to?
Kdo je to Gigolo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gigolo? Lidé, profese

Gigolo

Co znamená a jaký je význam slova Gigolo?

Gigolo je muž, který poskytuje svou společnost, případně sexuální služby za úplatu. Ženským protějškem gigola je prostitutka.
Gigolo může své služby nabízet jak ženám, tak homosexuálním klientům. Obecně se s termínem gigolo obvykle spojují sexuální a erotické služby, nicméně v některých případech může jít i o placeného společníka, který například doprovodí klientku na večerní akci a dělá jí společnost.
Ve starších textech, případně v ironickém smyslu se můžeme setkat i se zápisem džigolo.Kdo je to Gigolo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gigolo? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Gigolo se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Intermezzo? Vzpomněli byste si na význam slova Abdikace? Znáte definici termínu Debaras? Znáte definici termínu Elaborát?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, lexikon, původ slova, informace, význam slova, odborný výraz, etymologie, profese, termín, vysvětlení, přesný výraz, význam, profese, popis, pojem

Pojem Gigolo je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Gigolo ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Gigolo ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Gigolo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Gigolo ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Gigolo ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gigolo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Gigolo, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Gigolo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gigolo? Definice pojmu Gigolo je v kategorii Profese

Kategorie profese, automechanik v práci, gigolo, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz,heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).