Kdo je to?
Kdo je to Gigolo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gigolo? Lidé, profese

Kdo je to Gigolo?

Co znamená a jaký je význam slova Gigolo?

Gigolo je muž, který poskytuje svou společnost, případně sexuální služby za úplatu. Ženským protějškem gigola je prostitutka.
Gigolo může své služby nabízet jak ženám, tak homosexuálním klientům. Obecně se s termínem gigolo obvykle spojují sexuální a erotické služby, nicméně v některých případech může jít i o placeného společníka, který například doprovodí klientku na večerní akci a dělá jí společnost.
Ve starších textech, případně v ironickém smyslu se můžeme setkat i se zápisem džigolo.Kdo je to Gigolo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gigolo? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gigolo? s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Karikatura? Znáte definici termínu Premisa? Znáte definici termínu Uherský rok? Pamatujete si definici pojmu Despocie?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, lexikon, synonymum, pojem, přesný výraz, co znamená, heslo, význam, přesný výraz, Gigolo, vysvětlení, profese, wikipedie, popis, slovo

Pojem Gigolo je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gigolo ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Gigolo ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Gigolo na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Gigolo ve Wikipedii

Hledat slovo Gigolo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gigolo například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Gigolo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Gigolo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gigolo? Definice pojmu Gigolo je v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Gigolo i v jiných kategoriích (než profese).