Kdo je to?
Kdo je to Páprda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Páprda? Lidé, hanlivé

Páprda

Jaký je význam slova Páprda? Co to znamená?

Páprda je hovorové označení pro člověka, který je ustrašený, bojácný. Člověk, jež se chová jako důchodce. Nemá na noc odvahu. Může se jednat o mladého člověka bez kuráže. Ostatní lidi si z něho dělají legraci. Také se používá slovo „páprda“ pro larvu včely nebo larvu motýla. Larvy pojídají květy, listí a pijí sladký nektar. Původ slova najdeme v kořenu podstatného jména rodu mužského prd nebo podstatné jméno rodu ženského prda, k němuž se přidá předpona -pá, a přípona -a, a vznikne podstatné jméno rodu mužského páprda. ,Synonyma pro slovo „páprda“ jsou stařík, usedlík, stařec, děda, dědek, pandrhola, dědeček, dědoušek, papík, papá, paprika, suchar, suchouš, suchoň.


Kdo je to Páprda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Páprda? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Antikoncepce? Znáte termín LTD? Rozumíte pojmu Evangelium? Víte, co je to Wrestling?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, etymologie, hanlivé, přesný význam, wikipedie, Páprda, přesný výraz, lexikon, definice, popis, význam slova, Páprda, původ slova, odborný výraz, heslo

Pojem Páprda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Páprda na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Páprda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Páprda na Google.cz

Vyhledat termín Páprda ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Páprda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Páprda například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Páprda

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Páprda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Páprda? Definice pojmu Páprda se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec, páprda, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).