Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podiatr? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Aqua? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pomazání? Rozumíte pojmu Scam? Víte co je Adenokarcinom?

Klíčová slova: termín, původ slova, vysvětlení, popis, kdo je Podiatr?, definice, přesný význam, etymologie, Podiatr, co znamená, kdo to je, heslo, přesný výraz, lékařství, synonymum, slovo

Pojem Podiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Podiatr ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Podiatr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podiatr ve Wikimedia Commons

Najít pojem Podiatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Podiatr například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Podiatr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.