Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Podiatr? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Adenokarcinom? Víte co je Pemrlice? Rozumíte pojmu Dceřiná společnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fukar?

Klíčová slova: co je to Podiatr?, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, formulace, popis, Podiatr, etymologie, slovo, pojem, lexikon, lékařství, význam, co znamená, vysvětlení, termín

Pojem Podiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Podiatr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Podiatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Podiatr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Podiatr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Podiatr například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Podiatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Podiatr i v jiných kategoriích (než lékařství).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.