Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Definici slova Podiatr můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Adenokarcinom? Vzpomněli byste si na význam slova Luteální fáze? Rozumíte pojmu Dceřiná společnost? Znáte definici termínu 3D tiskárna?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, definice, původ slova, wiki, heslo, formulace, lékařství, popis, význam slova, kdo to je, odborný výraz, co znamená, termín, slovo, přesný význam

Pojem Podiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Podiatr

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podiatr ve Wikimedia Commons

Hledat termín Podiatr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Podiatr ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Podiatr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Podiatr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podiatr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr patří do sekce lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.