Kdo je to?
Kdo je to Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podiatr? Lidé, lékařství

Podiatr

Jaký je význam slova Podiatr? Co to znamená?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podiatr? Lidé, lékařství

Uvedený text s definicí slova Podiatr můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Kýč? Pamatujete si definici pojmu Omeprazol? Rozumíte pojmu Škytavka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Luxace?

Klíčová slova: definice, původ slova, lexikon, přesný význam, popis, pojem, etymologie, heslo, odborný výraz, význam slova, Podiatr, wiki, přesný výraz, formulace, informace, přesný výraz

Pojem Podiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Podiatr na Google.cz

Vyhledat heslo Podiatr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Podiatr ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Podiatr ve Wikislovníku

Hledat výraz Podiatr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Podiatr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Podiatr, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, lékařka modrá, podiatr, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Podiatr i v jiné sekci než v lékařství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.