Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Popis osobnosti Josef Rychtář můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osnova? Vzpomněli byste si co označuje výraz Novičok? Víte co je Jmelí? Znáte termín Webový prohlížeč?

Klíčová slova: pojem, Josef Rychtář, formulace, odborný výraz, wiki, přesný význam, popis, slovo, význam pojmu, co je to Josef Rychtář?, kdo je Josef Rychtář?, význam, vysvětlení, původ slova, etymologie, různé

Pojem Josef Rychtář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Josef Rychtář

Hledat videa s názvem Josef Rychtář na Youtube

Vyhledat slovo Josef Rychtář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Josef Rychtář ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Josef Rychtář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Rychtář například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Josef Rychtář?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář patří do sekce různé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.