Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Líbí se stručný životopis s osobou Josef Rychtář? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osobnost? Vzpomenete si na definici slova EPC? Víte co je Hotspot? Vzpomněli byste si na význam slova Erteple?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, popis, Josef Rychtář, definice, význam pojmu, vysvětlení, význam, termín, informace, přesný výraz, co znamená, etymologie, přesný význam, heslo, wiki

Pojem Josef Rychtář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Josef Rychtář ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Josef Rychtář na Youtube

Najít výraz Josef Rychtář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Josef Rychtář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Rychtář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Josef Rychtář?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.