Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Hlavní data o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Tento text (Josef Rychtář) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Opce? Vzpomněli byste si na význam slova Hyponymum? Víte co je Sója? Znáte definici termínu Inulin?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, informace, různé, co znamená, přesný výraz, význam, kdo je Josef Rychtář?, pojem, přesný význam, slovo, význam slova, lexikon, co je to Josef Rychtář?, odborný výraz, wiki

Pojem Josef Rychtář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Josef Rychtář na Youtube

Najít termín Josef Rychtář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Josef Rychtář ve Wikislovníku

Zkusit najít Josef Rychtář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Rychtář například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Rychtář

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.