Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Zaujala vás biografie osobnosti Josef Rychtář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osobnost? Pamatujete si definici pojmu Celé číslo? Víte co je Hotspot? Vzpomněli byste si co znamená slovo Azyl?

Klíčová slova: odborný výraz, různé, Josef Rychtář, přesný význam, vysvětlení, význam, kdo to je, wiki, slovo, formulace, popis, co znamená, heslo, definice, původ slova, synonymum

Pojem Josef Rychtář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Josef Rychtář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Josef Rychtář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Josef Rychtář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Josef Rychtář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Rychtář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Rychtář

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář se nachází v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.