Kdo je to?
Kdo je to Enolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Enolog? Lidé, věda

Enolog

Co znamená a jaký je význam slova Enolog?

Enolog je vědec, který se profesně zabývá oborem vinařství a vínem.
Enolog je v rámci svého vzdělání a zkušeností schopný víno vyrábět, zpracovávat hrozny, pečovat o vinohrady atd. Součástí jeho práce je i analýza průběhu a výsledku výroby. Enologii je možné studovat i na univerzitách - jde o vzdělání v oblasti chemie se zaměřením na víno a vinohradnictví.
Název pro vědní obor enologie pochází z řečtiny. Je tvořen složeninou řeckých slov pro víno - ionos - a pro vědu - logos.Kdo je to Enolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Enolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Enolog se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pomazání? Víte, co je to Zádumčivost? Znáte pojem Vojtova metoda? Rozumíte pojmu Green deal?

Klíčová slova: informace, Enolog, slovo, formulace, synonymum, wiki, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, Enolog, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, věda, wikipedie, definice

Pojem Enolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Enolog na Google.cz

Vyhledat heslo Enolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Enolog na Google obrázcích

Vyhledat termín Enolog ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Enolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Enolog například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Enolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Enolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Enolog? Definice pojmu Enolog se nachází v sekci Věda

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraznapř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.