Kdo je to?
Kdo je to Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kakabus? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kakabus?

Jaký je význam slova Kakabus? Co to znamená?

Kakabus je název člověka zamračeného, mrzutého, bručouna, morouse, škarohlída s pesimistickým pohledem na svět. Označení pochází z řečtiny a latiny, kde se slovo používá pro začouzený hrnec.
Člověk kakabus je stejně nepříjemný a nevlídný jako taková nádoba, je stále nevrlý a protivný. Připomíná také zataženou oblohu s temnými mraky. Ve společnosti nebývá oblíben, protože šíří špatnou náladu.


Kdo je to Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kakabus? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s ostatnímina svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Křemelina? Pamatujete si definici pojmu Prevenar 13? Víte co je Armagedon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lynčování?

Klíčová slova: co znamená, termín, odborný výraz, Kakabus, slovo, wikipedie, význam pojmu, pojem, význam slova, definice, přesný výraz, hanlivé, význam, původ slova, popis, formulace

Pojem Kakabus je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kakabus v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Kakabus ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kakabus na Youtube

Zkusit najít heslo Kakabus ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kakabus ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Kakabus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kakabus například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Kakabus, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kakabus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kakabus? Definice pojmu Kakabus patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).