Kdo je to?
Kdo je to, byl Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kakabus? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kakabus?

Co znamená a jaký je význam slova Kakabus?

Kakabus je název člověka zamračeného, mrzutého, bručouna, morouse, škarohlída s pesimistickým pohledem na svět. Označení pochází z řečtiny a latiny, kde se slovo používá pro začouzený hrnec.
Člověk kakabus je stejně nepříjemný a nevlídný jako taková nádoba, je stále nevrlý a protivný. Připomíná také zataženou oblohu s temnými mraky. Ve společnosti nebývá oblíben, protože šíří špatnou náladu.Kdo je to, byl Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kakabus? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kakabus sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Niacin? Pamatujete si definici pojmu Pučtok? Víte co je Příroda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalibrace?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, kdo to je, slovo, přesný výraz, pojem, co je to Kakabus?, význam slova, přesný význam, heslo, kdo je Kakabus?, informace, význam, definice, vysvětlení, co znamená

Pojem Kakabus je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kakabus v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Kakabus ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Kakabus ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Kakabus na Google.cz

Hledat výraz Kakabus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kakabus například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Kakabus, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kakabus? Kdo to byl Kakabus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kakabus? Definice pojmu Kakabus se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.