Kdo je to?
Kdo je to, byl Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kakabus? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kakabus?

Co znamená a jaký je význam slova Kakabus?

Kakabus je název člověka zamračeného, mrzutého, bručouna, morouse, škarohlída s pesimistickým pohledem na svět. Označení pochází z řečtiny a latiny, kde se slovo používá pro začouzený hrnec.
Člověk kakabus je stejně nepříjemný a nevlídný jako taková nádoba, je stále nevrlý a protivný. Připomíná také zataženou oblohu s temnými mraky. Ve společnosti nebývá oblíben, protože šíří špatnou náladu.Kdo je to, byl Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kakabus? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Kakabus s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Niacin? Vzpomenete si na definici slova Lutein? Víte co je Příroda? Vzpomněli byste si na význam slova Autonomie?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, definice, význam pojmu, termín, heslo, informace, pojem, odborný výraz, co je to Kakabus?, formulace, Kakabus, kdo je Kakabus?, popis, lexikon, hanlivé

Pojem Kakabus je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kakabus

Zkusit najít frázi Kakabus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Kakabus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kakabus na Google.cz

Hledat termín Kakabus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kakabus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kakabus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kakabus? Kdo to byl Kakabus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kakabus? Definice pojmu Kakabus je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.