Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeman? Lidé, historie

Kdo je to Zeman?

Co znamená a jaký je význam slova Zeman?

Zeman patří k nižší šlechtě, toto pojmenování se používá především na území historického Česka, Polska a Uher. Mezinárodně se pro tuto skupinu používá označení gentry. Jednalo se o šlechtice sídlícího na venkově, který se většinou živil zemědělstvím.
Zemané postupně odcházeli do měst a stávali se součástí rytířstva. Běžně se pojmenování přestalo užívat v 18. století.Kdo je to, byl Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeman? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zeman sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hepa filtr? Znáte termín HIV? Pamatujete si definici pojmu Vepřovice? Víte, co je to Retro?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, heslo, popis, lexikon, termín, kdo je Zeman?, kdo to je, pojem, definice, slovo, význam, Zeman, formulace, historie, popis

Pojem Zeman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Zeman ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Zeman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Zeman na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zeman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Zeman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zeman? Kdo to byl Zeman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeman? Definice pojmu Zeman se nachází v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.