Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeman? Lidé, historie

Kdo je to Zeman?

Co znamená a jaký je význam slova Zeman?

Zeman patří k nižší šlechtě, toto pojmenování se používá především na území historického Česka, Polska a Uher. Mezinárodně se pro tuto skupinu používá označení gentry. Jednalo se o šlechtice sídlícího na venkově, který se většinou živil zemědělstvím.
Zemané postupně odcházeli do měst a stávali se součástí rytířstva. Běžně se pojmenování přestalo užívat v 18. století.Kdo je to, byl Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeman? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zeman? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dron? Víte co je Mobilizace? Pamatujete si definici pojmu Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stent?

Klíčová slova: popis, co znamená, původ slova, slovo, informace, přesný výraz, definice, synonymum, Zeman, popis, termín, význam, přesný význam, etymologie, pojem, vysvětlení

Pojem Zeman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Zeman na Youtube

Vyhledat pojem Zeman ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Zeman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Zeman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeman například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zeman? Kdo to byl Zeman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeman? Definice pojmu Zeman je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.