Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeman? Lidé, historie

Kdo je to Zeman?

Co znamená a jaký je význam slova Zeman?

Zeman patří k nižší šlechtě, toto pojmenování se používá především na území historického Česka, Polska a Uher. Mezinárodně se pro tuto skupinu používá označení gentry. Jednalo se o šlechtice sídlícího na venkově, který se většinou živil zemědělstvím.
Zemané postupně odcházeli do měst a stávali se součástí rytířstva. Běžně se pojmenování přestalo užívat v 18. století.Kdo je to, byl Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeman? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zeman? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hepa filtr? Znáte pojem Parmezán? Pamatujete si definici pojmu Vepřovice? Vzpomenete si na definici slova Pandemie?

Klíčová slova: formulace, termín, odborný výraz, popis, původ slova, informace, vysvětlení, význam pojmu, etymologie, slovo, kdo to je, heslo, přesný význam, co je to Zeman?, synonymum, popis

Pojem Zeman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Zeman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Zeman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Zeman ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Zeman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Zeman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zeman? Kdo to byl Zeman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeman? Definice pojmu Zeman je v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.