Kdo je to?
Kdo je to Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zeman? Lidé, historie

Kdo je to Zeman?

Jaký je význam slova Zeman? Co to znamená?

Zeman patří k nižší šlechtě, toto pojmenování se používá především na území historického Česka, Polska a Uher. Mezinárodně se pro tuto skupinu používá označení gentry. Jednalo se o šlechtice sídlícího na venkově, který se většinou živil zemědělstvím.
Zemané postupně odcházeli do měst a stávali se součástí rytířstva. Běžně se pojmenování přestalo užívat v 18. století.Kdo je to Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zeman? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zeman sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Dron? Vzpomněli byste si co znamená slovo Soft skills? Pamatujete si definici pojmu Amfetamin? Víte co je Embargo?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, slovo, termín, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, Zeman, popis, pojem, heslo, historie, význam, historie, wiki

Pojem Zeman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Zeman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Zeman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Zeman na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zeman ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Zeman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeman například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Zeman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Zeman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeman? Definice pojmu Zeman patří do kategorie Historie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.