Kdo je to?
Kdo je to Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zeman? Lidé, historie

Zeman

Jaký je význam slova Zeman? Co to znamená?

Zeman patří k nižší šlechtě, toto pojmenování se používá především na území historického Česka, Polska a Uher. Mezinárodně se pro tuto skupinu používá označení gentry. Jednalo se o šlechtice sídlícího na venkově, který se většinou živil zemědělstvím.
Zemané postupně odcházeli do měst a stávali se součástí rytířstva. Běžně se pojmenování přestalo užívat v 18. století.Kdo je to Zeman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zeman? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zeman sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Drama? Vzpomněli byste si co označuje výraz Disperzní? Pamatujete si definici pojmu Etiketa? Znáte termín Polygon?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, lexikon, odborný výraz, historie, wikipedie, definice, formulace, Zeman, heslo, přesný výraz, historie, význam pojmu, pojem, slovo, přesný význam

Pojem Zeman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Zeman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zeman ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Zeman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Zeman ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Zeman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeman například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeman

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Zeman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeman? Definice pojmu Zeman patří do sekce Historie

Kategorie historie, historie výjev, zeman, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace výraz, text, termín, pojem řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.