Kdo je to?
Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mouřenín?

Jaký je význam slova Mouřenín? Co to znamená?

Mouřenín je zastaralý výraz označující černocha. Je pro něj typické tmavé zbarvení kůže celého těla, což je způsobeno vyšším obsahem melaninu. Mouřenín mívá také plochý a široký nos, plnější a masitější rty a větší počet potních žláz. Vlasy jsou tmavé, až černé, většinou kudrnaté.
Původním domovem černochů byla Afrika, menšiny však mouřeníni vytvořili i v jiných státech, kam byli dováženi jako otroci. V této době migrují hlavně do Evropy.Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Tento text (Mouřenín) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Arachnofobie? Vzpomenete si na definici slova Vyhřezlá ploténka? Vzpomenete si na definici slova Aeronet? Vzpomněli byste si na význam slova Montessori?

Klíčová slova: definice, lexikon, význam slova, co znamená, co je to Mouřenín?, přesný význam, význam pojmu, pojem, význam, termín, hanlivé, slovo, přesný výraz, vysvětlení, formulace, wiki

Pojem Mouřenín je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mouřenín doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Mouřenín ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Mouřenín ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Mouřenín ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Mouřenín na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mouřenín například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mouřenín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mouřenín? Kdo to byl Mouřenín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mouřenín? Definice pojmu Mouřenín je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.