Kdo je to?
Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mouřenín?

Jaký je význam slova Mouřenín? Co to znamená?

Mouřenín je zastaralý výraz označující černocha. Je pro něj typické tmavé zbarvení kůže celého těla, což je způsobeno vyšším obsahem melaninu. Mouřenín mívá také plochý a široký nos, plnější a masitější rty a větší počet potních žláz. Vlasy jsou tmavé, až černé, většinou kudrnaté.
Původním domovem černochů byla Afrika, menšiny však mouřeníni vytvořili i v jiných státech, kam byli dováženi jako otroci. V této době migrují hlavně do Evropy.


Kdo je to, byl Mouřenín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mouřenín? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Mouřenín? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hypotonický nápoj? Víte, co je to Chromatická aberace? Vzpomenete si na definici slova Tisícileté království? Rozumíte pojmu Oltář?

Klíčová slova: heslo, wiki, popis, formulace, co je to Mouřenín?, přesný výraz, pojem, význam pojmu, synonymum, přesný význam, hanlivé, původ slova, lexikon, informace, termín, slovo

Pojem Mouřenín je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mouřenín v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Mouřenín na Youtube

Hledat pojem Mouřenín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Mouřenín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Mouřenín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mouřenín například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mouřenín

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mouřenín? Kdo to byl Mouřenín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mouřenín? Definice pojmu Mouřenín patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mouřenín v jiné sekci než hanlivé.