Kdo je to?
Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Fialová?

Kdo je to Anna Fialová? Stručný životopis

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna Fialová? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Brzlík? Znáte pojem Parní čistič? Víte, co je to 3G modem? Vzpomenete si na definici slova Křišťál?

Klíčová slova: herectví, přesný výraz, popis, termín, co je to Anna Fialová?, slovo, kdo je Anna Fialová?, heslo, význam pojmu, popis, přesný význam, pojem, kdo to je, co znamená, etymologie, odborný výraz

Pojem Anna Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Fialová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Anna Fialová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Anna Fialová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Anna Fialová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Fialová například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Anna Fialová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna Fialová? Kdo to byl Anna Fialová? Kdy se narodil Anna Fialová? Kde se narodil Anna Fialová? Anna Fialová je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna Fialová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.