Kdo je to?
Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Fialová?

Kdo je to Anna Fialová? Stručný životopis

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Líbí se stručný životopis s osobou Anna Fialová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kreatin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kadence? Víte, co je to Mandát? Znáte termín Sublimace?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Anna Fialová?, vysvětlení, co je to Anna Fialová?, co znamená, definice, původ slova, odborný výraz, Anna Fialová, přesný význam, popis, význam, lexikon, pojem, synonymum, formulace

Pojem Anna Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anna Fialová zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Fialová ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Anna Fialová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Anna Fialová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Anna Fialová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Fialová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Anna Fialová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anna Fialová? Kdo to byl Anna Fialová? Kdy se narodil Anna Fialová? Kde se narodil Anna Fialová? Anna Fialová je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Anna Fialová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.