Kdo je to?
Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Fialová?

Kdo je to Anna Fialová? Stručný životopis

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Tento text (Anna Fialová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pangamin? Znáte definici termínu Post Bellum? Víte, co je to Nevěra? Pamatujete si definici pojmu Perzekuce?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, lexikon, popis, význam pojmu, co je to Anna Fialová?, informace, etymologie, definice, heslo, termín, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, původ slova, popis

Pojem Anna Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anna Fialová zkuste tyto odkazy

Najít výraz Anna Fialová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Anna Fialová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Anna Fialová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Anna Fialová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Fialová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Fialová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anna Fialová? Kdo to byl Anna Fialová? Kdy se narodil Anna Fialová? Kde se narodil Anna Fialová? Anna Fialová je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna Fialová např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.