Kdo je to?
Kdo je Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Anna Fialová?

Kdo je Anna Fialová? Životopis, informace, biografie, herectví

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna Fialová? s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pangamin? Znáte pojem Taoismus? Víte, co je to Rehabilitace? Vzpomenete si na definici slova Multiplex?

Klíčová slova: biografie, datum narození, vysvětlení, osobnosti, životopis, místo narození, informace, herectví, narození, Anna Fialová, národnost, kdo je Anna Fialová?, život, osobnost, Anna Fialová, wiki

Pojem Anna Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Anna Fialová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Anna Fialová ve Wikipedii

Vyhledat heslo Anna Fialová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Anna Fialová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Fialová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Anna Fialová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna Fialová? Kdy se narodila Anna Fialová? Kde se narodila Anna Fialová? Anna Fialová je v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Anna Fialová třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.