Kdo je to?
Kdo je Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Anna Fialová

Kdo je Anna Fialová? Životopis, informace, biografie, herectví

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Tento text (Anna Fialová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jáhly? Rozumíte pojmu Bitcoin? Víte, co je to Beton? Znáte pojem Amnézie?

Klíčová slova: narození, kde se narodila Anna Fialová?, popis, životopis, informace, Anna Fialová, zajímavosti, národnost, wikipedie, život, biografie, vysvětlení, osobnosti, místo narození, wiki, kdo je Anna Fialová?

Pojem Anna Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Anna Fialová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Anna Fialová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Fialová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Anna Fialová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Anna Fialová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Fialová například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Anna Fialová?

Nyní již víte Kdo je to Anna Fialová? Kdy se narodila Anna Fialová? Kde se narodila Anna Fialová? Anna Fialová se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Anna Fialová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.