Kdo je to?
Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Fialová?

Kdo je to Anna Fialová? Stručný životopis

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anna Fialová s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Brzlík? Znáte definici termínu Judikát? Víte, co je to 3G modem? Pamatujete si definici pojmu Bronchitida?

Klíčová slova: pojem, wiki, heslo, význam slova, původ slova, herectví, etymologie, odborný výraz, informace, co je to Anna Fialová?, popis, přesný výraz, kdo je Anna Fialová?, Anna Fialová, přesný význam, co znamená

Pojem Anna Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Fialová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Anna Fialová na Youtube

Hledat pojem Anna Fialová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Anna Fialová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Fialová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Fialová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anna Fialová? Kdo to byl Anna Fialová? Kdy se narodil Anna Fialová? Kde se narodil Anna Fialová? Anna Fialová se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Anna Fialová řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.