Kdo je to?
Kdo je to Ivan Vodochodský? Životopis Ivan Vodochodský, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Vodochodský?

Kdo je to Ivan Vodochodský? Stručný životopis

Ivan Vodochodský je kuchař, moderátor, herec a také politik. Je původně vyučený kuchař, na DAMU nebyl přijat, přesto působil jako herec v královéhradeckém divadle. Moderuje pořady o vaření na Frekvenci 1, působí i v televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Hraje v muzikálech, např. v muzikálu Galileo nebo Krysař v pražském Divadle Kalich. V politice se prosadil jako krajský zastupitel v Hradci Králové. Ivan Vodochodský je také členem Rady Českého rozhlasu.Kdo je to Ivan Vodochodský? Životopis Ivan Vodochodský, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ivan Vodochodský

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1963
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan Vodochodský? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Modifikace? Znáte termín Biodiverzita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křivda? Víte, co je to Přímá úměrnost?

Klíčová slova: co je to Ivan Vodochodský?, co znamená, význam pojmu, původ slova, definice, kdo to je, význam slova, popis, lexikon, herectví, vysvětlení, informace, wiki, význam, popis, heslo

Pojem Ivan Vodochodský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ivan Vodochodský zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Ivan Vodochodský ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Ivan Vodochodský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ivan Vodochodský na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ivan Vodochodský ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vodochodský například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Vodochodský

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Vodochodský? Kdo to byl Ivan Vodochodský? Kdy se narodil Ivan Vodochodský? Kde se narodil Ivan Vodochodský? Ivan Vodochodský je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Vodochodský řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vodochodský i v jiné kategorii než je herectví.