Kdo je to?
Kdo je to Ivan Vodochodský? Životopis Ivan Vodochodský, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Vodochodský?

Kdo je to Ivan Vodochodský? Stručný životopis

Ivan Vodochodský je kuchař, moderátor, herec a také politik. Je původně vyučený kuchař, na DAMU nebyl přijat, přesto působil jako herec v královéhradeckém divadle. Moderuje pořady o vaření na Frekvenci 1, působí i v televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Hraje v muzikálech, např. v muzikálu Galileo nebo Krysař v pražském Divadle Kalich. V politice se prosadil jako krajský zastupitel v Hradci Králové. Ivan Vodochodský je také členem Rady Českého rozhlasu.Kdo je to Ivan Vodochodský? Životopis Ivan Vodochodský, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ivan Vodochodský

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1963
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivan Vodochodský s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Modifikace? Znáte pojem Hlaholice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křivda? Vzpomenete si na definici slova Defragmentace?

Klíčová slova: formulace, co je to Ivan Vodochodský?, význam pojmu, původ slova, popis, informace, etymologie, význam, pojem, přesný význam, vysvětlení, kdo to je, co znamená, synonymum, wiki, herectví

Pojem Ivan Vodochodský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Ivan Vodochodský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ivan Vodochodský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Ivan Vodochodský ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Ivan Vodochodský ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vodochodský například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vodochodský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Vodochodský? Kdo to byl Ivan Vodochodský? Kdy se narodil Ivan Vodochodský? Kde se narodil Ivan Vodochodský? Ivan Vodochodský je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Vodochodský dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vodochodský i v jiné kategorii než je herectví.