Kdo je to?
Kdo je Ivan Vodochodský? Životopis Ivan Vodochodský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Ivan Vodochodský

Kdo je Ivan Vodochodský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Ivan Vodochodský je kuchař, moderátor, herec a také politik. Je původně vyučený kuchař, na DAMU nebyl přijat, přesto působil jako herec v královéhradeckém divadle. Moderuje pořady o vaření na Frekvenci 1, působí i v televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Hraje v muzikálech, např. v muzikálu Galileo nebo Krysař v pražském Divadle Kalich. V politice se prosadil jako krajský zastupitel v Hradci Králové. Ivan Vodochodský je také členem Rady Českého rozhlasu.Kdo je Ivan Vodochodský? Životopis Ivan Vodochodský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Ivan Vodochodský

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1963
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivan Vodochodský s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Autentické víno? Vzpomněli byste si na význam slova Zvratné zájmeno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Online hra? Znáte definici termínu Soft skills?

Klíčová slova: popis, zajímavosti, kdo je Ivan Vodochodský?, místo narození, národnost, wikipedie, Ivan Vodochodský, životopis, wiki, datum narození, Ivan Vodochodský, narození, osobnost, lexikon, herectví, kdy se narodil Ivan Vodochodský?

Pojem Ivan Vodochodský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ivan Vodochodský lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Ivan Vodochodský na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vodochodský ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Ivan Vodochodský ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Ivan Vodochodský ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Ivan Vodochodský ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vodochodský například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Ivan Vodochodský? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ivan Vodochodský? Kdy se narodil Ivan Vodochodský? Kde se narodil Ivan Vodochodský? Ivan Vodochodský je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, žena růžové květy, ivan Vodochodský, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Ivan Vodochodský dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vodochodský i v jiné kategorii než je herectví.