Kdo je to?
Kdo je Milan Broum? Životopis Milan Broum, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Milan Broum

Kdo je Milan Broum? Životopis, informace, biografie, hudba

Milan Broum je český hudebník, skladatel a baskytarista české rockové kapely Olympic. Broum se narodil v Nečíně u Příbrami do hudební rodiny. Jeho otec pracoval jako učitel. Po základní škole studoval na gymnáziu v Dobříši. Absolvoval také Základní uměleckou školu v Mníšku pod Brdy. Po maturitě na gymnáziu studoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.
Roku 1975 Brouma doporučil do české rockové kapely Olympic Slávek Janda, bratr frontmana Petra Jandy, se kterým se Milan znal z jejich společného působení v kapele Perpetuum Mobile. Milan tehdy nahradil basáka Pavla Petráše. Roku 1978 se podílel na albu Marathón. Přispěl také skladbou s názvem Sprcha.
Během svého života Broum působil v kapelách The Members a Perpetuum Mobile, se kterou hrál 8 měsíců ve Finsku. Jako baskytarista také vystupoval na koncertech známých českých hudebníků jako Karel Gott, Dan Bárta, Jiří Korn, aj.
Milan Broum je ženatý s Danou Broumovou, se kterou má dvě děti – dceru Danu a syna Milana.Kdo je Milan Broum? Životopis Milan Broum, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Milan Broum

Národnost: česká
Datum narození: 8. 6. 1951
Místo narození: Nečín u Příbrami

Tento text (Milan Broum) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Kurkuma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Modus operandi? Znáte termín CorelDRAW? Víte co je Komorbidita?

Klíčová slova: místo narození, narození, kde se narodil Milan Broum?, zajímavosti, osobnost, informace, Milan Broum, národnost, datum narození, biografie, hudba, Milan Broum, vysvětlení, wiki, wikipedie, osobnosti

Pojem Milan Broum je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Milan Broum v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Milan Broum ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Milan Broum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Milan Broum ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Milan Broum na Google obrázcích

Zkusit najít Milan Broum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Broum například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Milan Broum

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Milan Broum? Kdy se narodil Milan Broum? Kde se narodil Milan Broum? Milan Broum je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Milan Broum dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Broum i v jiné kategorii než je hudba.