Kdo je to?
Kdo je Jana Knížková? Životopis Jana Knížková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Jana Knížková

Kdo je Jana Knížková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jana knížková vystudovala pedagogiku, namísto do školství však zamířila do rádia. Moderátorka Jana Knížková začala ve studiu Frekvence 1 působit v roce 2010. Její hlas je tedy jedním z těch, které posluchači dobře poznají. K rádiu Frekvence 1 má skvělý vztah. Hovoří o něm jako o své srdcovce. Svou práci považuje zároveň za zálibu i koníček.
Každé odpoledne vysílá Jana Knížková společně s Romanem Mikeshem.
Jana svého rádiového kolegu zbožňuje. Mikesch je podle jejího názoru velmi vtipný člověk, který se dokáže stále smát. Vysílání si spolu užívají, povídají si a smějí se. Jejich společný čas je přirozený, díky čemuž se Jana nikdy necítí jako v práci.
Na vysílání se nemusí každodenně speciálně připravovat, jelikož „jedou“ stále po téhož scénáře. Mají rubriky, které se opakují, sami si však zvolí téma, které je protkáno jednotlivými dny. Obvykle jde o aktuální události. Posluchači mohou reagovat, což Janě Knížkové přijde osvěžující.
V roce 2022 vyšel podcast Na cestách s Janou a Mikeshem, v němž spolu rozpráví o cestování po Česku.
K jejím koníčkům patří bikram jóga. Jde o variantu jógy, která se cvičí ve dvaačtyřicetistupňovém horku. Miluje dobré jídlo a víno i různé sporty. Je také nadšeným pejskařem.Kdo je Jana Knížková? Životopis Jana Knížková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Jana Knížková

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jana Knížková sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalafuna? Pamatujete si definici pojmu Excel? Víte, co je to Buňka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lobbizmus?

Klíčová slova: život, wikipedie, biografie, zajímavosti, novináři, vysvětlení, osobnost, osobnosti, popis, národnost, Jana Knížková, informace, lexikon, Jana Knížková, novináři, wiki

Pojem Jana Knížková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jana Knížková

Zkusit najít termín Jana Knížková na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Jana Knížková ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jana Knížková ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Jana Knížková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Jana Knížková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Knížková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Knížková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jana Knížková? Jana Knížková je v sekci Novináři

Kategorie novináři, editor šéf, jana Knížková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Knížková řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Knížková i v jiné kategorii než je novináři.