Kdo je to?
Kdo je to Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Choť? Lidé, vztahy

Tento text (Choť) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Esoterika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prevalence? Znáte termín Bílá sobota? Znáte termín Parafín?

Klíčová slova: pojem, slovo, wikipedie, původ slova, Choť, definice, přesný význam, přesný výraz, přesný výraz, popis, synonymum, význam slova, co znamená, lexikon, formulace, význam pojmu

Pojem Choť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Choť

Hledat výraz Choť ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Choť ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Choť na Youtube

Hledat pojem Choť ve Wikislovníku

Zkusit najít Choť na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Choť například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Choť? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť patří do kategorie Vztahy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Choť v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.