Kdo je to?
Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Choť se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kazuistika? Pamatujete si definici pojmu Cukrovka? Znáte termín Arkáda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kýla?

Klíčová slova: popis, informace, kdo to je, etymologie, význam, kdo je Choť?, heslo, wiki, slovo, termín, co je to Choť?, vztahy, vysvětlení, odborný výraz, synonymum, popis

Pojem Choť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Choť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Choť ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Choť na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Choť ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Choť například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Choť, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Choť? Kdo to byl Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Choť i jinde než v sekci než v vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.