Kdo je to?
Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Choť sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kalibrace? Znáte pojem Štukování? Znáte termín Definice? Vzpomenete si na definici slova Liché číslo?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, odborný výraz, definice, etymologie, kdo to je, kdo je Choť?, vztahy, popis, synonymum, heslo, vysvětlení, význam slova, popis, lexikon, význam

Pojem Choť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Choť

Hledat termín Choť v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Choť ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Choť ve Wikipedii

Vyhledat výraz Choť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Choť například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Choť, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Choť? Kdo to byl Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.