Kdo je to?
Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Choť? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kalibrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rayon? Znáte termín Definice? Víte co je Revolut?

Klíčová slova: přesný výraz, Choť, kdo je Choť?, popis, původ slova, význam slova, přesný význam, definice, vysvětlení, heslo, odborný výraz, formulace, co znamená, vztahy, co je to Choť?, informace

Pojem Choť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Choť v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Choť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Choť na Google.cz

Hledat videa s názvem Choť na Youtube

Vyhledat heslo Choť ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Choť například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Choť

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Choť? Kdo to byl Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Choť hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.