Kdo je to?
Kdo je to Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Choť? Lidé, vztahy

Tento text (Choť) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Esoterika? Vzpomněli byste si na význam slova Úpal? Znáte termín Muzikál? Znáte definici termínu Kalanetika?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, wikipedie, etymologie, heslo, původ slova, formulace, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, význam slova, synonymum, wiki, Choť

Pojem Choť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem Choť ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Choť ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Choť na Youtube

Vyhledat slovo Choť v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Choť ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Choť například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Choť

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť patří do kategorie Vztahy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Choť v jiné sekci než vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.