Kdo je to?
Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Choť sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kazuistika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žemlovka? Znáte termín Arkáda? Znáte termín Iphone?

Klíčová slova: definice, Choť, popis, slovo, co znamená, přesný význam, kdo to je, wiki, kdo je Choť?, význam slova, odborný výraz, etymologie, co je to Choť?, heslo, synonymum, vysvětlení

Pojem Choť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Choť lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Choť ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Choť na Google.cz

Hledat výraz Choť ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Choť na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Choť například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Choť? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Choť? Kdo to byl Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť se nachází v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Choť i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.