Kdo je to?
Kdo je Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hynek Kmoníček

Kdo je Hynek Kmoníček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Hynek Kmoníček, bývalý velvyslanec ČR v Austrálii, řídí zahraniční odbor Kanceláře prezidenta republiky. V minulosti byl také náměstkem ministra zahraničních věcí a zabýval se především politickými, právními a konzulárními tématy. Pracoval i jako velvyslanec ČR při OSN, byl předsedou rozpočtového výboru a jako velvyslanec v Indii, kde sehrál významnou úlohu při propuštění zadržovaných českých entomologů.
Jako diplomat je Hynek Kmoníček velice zdatný, orientuje se dobře v komunikaci s médii a nevyhýbá se konfrontaci ani citlivým a složitějším tématům. Je absolventem pedagogické fakulty a studoval na UK angličtinu a arabštinu. Další studia absolvoval v Jeruzalémě na Hebrejské univerzitě. Prošel různými zaměstnáními, byl i koncertním hráčem na klasickou kytaru, učil na LŠU i univerzitě. Poté působil v různých funkcích ve vládních úřadech a ministerstvech a jako náměstek ministrů a velvyslanec.Kdo je Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní informace o osobě Hynek Kmoníček

Národnost: česká
Datum narození: 22. října 1962
Místo narození: Pardubice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hynek Kmoníček? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Facelift? Pamatujete si definici pojmu Přímka? Pamatujete si definici pojmu Aneurysma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Debugger?

Klíčová slova: datum narození, Hynek Kmoníček, osobnost, místo narození, popis, Hynek Kmoníček, informace, životopis, osobnosti, život, politika, wikipedie, lexikon, národnost, wiki, zajímavosti

Pojem Hynek Kmoníček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Hynek Kmoníček na Youtube

Hledat slovo Hynek Kmoníček ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Hynek Kmoníček na Google.cz

Najít slovo Hynek Kmoníček ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Hynek Kmoníček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hynek Kmoníček například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Hynek Kmoníček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Hynek Kmoníček? Kdy se narodil Hynek Kmoníček? Kde se narodil Hynek Kmoníček? Hynek Kmoníček je v kategorii Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Hynek Kmoníček kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hynek Kmoníček i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?