Kdo je to?
Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Hynek Kmoníček?

Kdo je to Hynek Kmoníček? Stručný životopis

Hynek Kmoníček, bývalý velvyslanec ČR v Austrálii, řídí zahraniční odbor Kanceláře prezidenta republiky. V minulosti byl také náměstkem ministra zahraničních věcí a zabýval se především politickými, právními a konzulárními tématy. Pracoval i jako velvyslanec ČR při OSN, byl předsedou rozpočtového výboru a jako velvyslanec v Indii, kde sehrál významnou úlohu při propuštění zadržovaných českých entomologů.
Jako diplomat je Hynek Kmoníček velice zdatný, orientuje se dobře v komunikaci s médii a nevyhýbá se konfrontaci ani citlivým a složitějším tématům. Je absolventem pedagogické fakulty a studoval na UK angličtinu a arabštinu. Další studia absolvoval v Jeruzalémě na Hebrejské univerzitě. Prošel různými zaměstnáními, byl i koncertním hráčem na klasickou kytaru, učil na LŠU i univerzitě. Poté působil v různých funkcích ve vládních úřadech a ministerstvech a jako náměstek ministrů a velvyslanec.Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Hynek Kmoníček

Národnost: česká
Datum narození: 22. října 1962
Místo narození: Pardubice

Líbí se stručný životopis s osobou Hynek Kmoníček? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Vláknina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alpinning? Pamatujete si definici pojmu Ex offo? Víte co je Abolice?

Klíčová slova: kdo je Hynek Kmoníček?, význam slova, popis, popis, co je to Hynek Kmoníček?, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, význam, termín, kdo to je, slovo, heslo, formulace, wiki, pojem

Pojem Hynek Kmoníček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hynek Kmoníček ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hynek Kmoníček ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hynek Kmoníček ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Hynek Kmoníček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hynek Kmoníček například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hynek Kmoníček

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hynek Kmoníček? Kdo to byl Hynek Kmoníček? Kdy se narodil Hynek Kmoníček? Kde se narodil Hynek Kmoníček? Hynek Kmoníček je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Hynek Kmoníček řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hynek Kmoníček i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?