Kdo je to?
Kdo je Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Hynek Kmoníček?

Kdo je Hynek Kmoníček? Životopis, informace, biografie, politika

Hynek Kmoníček, bývalý velvyslanec ČR v Austrálii, řídí zahraniční odbor Kanceláře prezidenta republiky. V minulosti byl také náměstkem ministra zahraničních věcí a zabýval se především politickými, právními a konzulárními tématy. Pracoval i jako velvyslanec ČR při OSN, byl předsedou rozpočtového výboru a jako velvyslanec v Indii, kde sehrál významnou úlohu při propuštění zadržovaných českých entomologů.
Jako diplomat je Hynek Kmoníček velice zdatný, orientuje se dobře v komunikaci s médii a nevyhýbá se konfrontaci ani citlivým a složitějším tématům. Je absolventem pedagogické fakulty a studoval na UK angličtinu a arabštinu. Další studia absolvoval v Jeruzalémě na Hebrejské univerzitě. Prošel různými zaměstnáními, byl i koncertním hráčem na klasickou kytaru, učil na LŠU i univerzitě. Poté působil v různých funkcích ve vládních úřadech a ministerstvech a jako náměstek ministrů a velvyslanec.Kdo je Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Hynek Kmoníček

Národnost: česká
Datum narození: 22. října 1962
Místo narození: Pardubice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hynek Kmoníček s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Hrdobec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dornova metoda? Pamatujete si definici pojmu FPS? Znáte termín Umami?

Klíčová slova: život, osobnost, vysvětlení, biografie, kde se narodil Hynek Kmoníček?, wikipedie, wiki, politika, informace, narození, kdy se narodil Hynek Kmoníček?, lexikon, datum narození, životopis, národnost, osobnosti

Pojem Hynek Kmoníček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hynek Kmoníček v následujících vyhledávačích

Najít výraz Hynek Kmoníček ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hynek Kmoníček ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hynek Kmoníček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Hynek Kmoníček ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hynek Kmoníček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hynek Kmoníček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Hynek Kmoníček? Kdy se narodil Hynek Kmoníček? Kde se narodil Hynek Kmoníček? Hynek Kmoníček patří do sekce Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hynek Kmoníček např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hynek Kmoníček i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?