Kdo je to?
Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Hynek Kmoníček?

Kdo je to Hynek Kmoníček? Stručný životopis

Hynek Kmoníček, bývalý velvyslanec ČR v Austrálii, řídí zahraniční odbor Kanceláře prezidenta republiky. V minulosti byl také náměstkem ministra zahraničních věcí a zabýval se především politickými, právními a konzulárními tématy. Pracoval i jako velvyslanec ČR při OSN, byl předsedou rozpočtového výboru a jako velvyslanec v Indii, kde sehrál významnou úlohu při propuštění zadržovaných českých entomologů.
Jako diplomat je Hynek Kmoníček velice zdatný, orientuje se dobře v komunikaci s médii a nevyhýbá se konfrontaci ani citlivým a složitějším tématům. Je absolventem pedagogické fakulty a studoval na UK angličtinu a arabštinu. Další studia absolvoval v Jeruzalémě na Hebrejské univerzitě. Prošel různými zaměstnáními, byl i koncertním hráčem na klasickou kytaru, učil na LŠU i univerzitě. Poté působil v různých funkcích ve vládních úřadech a ministerstvech a jako náměstek ministrů a velvyslanec.Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Hynek Kmoníček

Národnost: česká
Datum narození: 22. října 1962
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Hynek Kmoníček? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Vláknina? Rozumíte pojmu Soft skills? Pamatujete si definici pojmu Ex offo? Znáte pojem Adrenalin?

Klíčová slova: politika, přesný výraz, popis, odborný výraz, kdo to je, wiki, původ slova, Hynek Kmoníček, význam, co je to Hynek Kmoníček?, co znamená, synonymum, etymologie, význam slova, termín, slovo

Pojem Hynek Kmoníček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Hynek Kmoníček ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Hynek Kmoníček ve Wikipedii

Najít termín Hynek Kmoníček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Hynek Kmoníček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hynek Kmoníček například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Hynek Kmoníček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hynek Kmoníček? Kdo to byl Hynek Kmoníček? Kdy se narodil Hynek Kmoníček? Kde se narodil Hynek Kmoníček? Hynek Kmoníček patří do sekce politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Hynek Kmoníček dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hynek Kmoníček i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?