Kdo je to?
Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Hynek Kmoníček?

Kdo je to Hynek Kmoníček? Stručný životopis

Hynek Kmoníček, bývalý velvyslanec ČR v Austrálii, řídí zahraniční odbor Kanceláře prezidenta republiky. V minulosti byl také náměstkem ministra zahraničních věcí a zabýval se především politickými, právními a konzulárními tématy. Pracoval i jako velvyslanec ČR při OSN, byl předsedou rozpočtového výboru a jako velvyslanec v Indii, kde sehrál významnou úlohu při propuštění zadržovaných českých entomologů.
Jako diplomat je Hynek Kmoníček velice zdatný, orientuje se dobře v komunikaci s médii a nevyhýbá se konfrontaci ani citlivým a složitějším tématům. Je absolventem pedagogické fakulty a studoval na UK angličtinu a arabštinu. Další studia absolvoval v Jeruzalémě na Hebrejské univerzitě. Prošel různými zaměstnáními, byl i koncertním hráčem na klasickou kytaru, učil na LŠU i univerzitě. Poté působil v různých funkcích ve vládních úřadech a ministerstvech a jako náměstek ministrů a velvyslanec.Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Hynek Kmoníček

Národnost: česká
Datum narození: 22. října 1962
Místo narození: Pardubice

Sdílejte tuto stránku s osobností Hynek Kmoníček s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Šestinedělí? Vzpomněli byste si na význam slova Imunologie? Pamatujete si definici pojmu Souhláska? Znáte definici termínu Krov?

Klíčová slova: etymologie, politika, vysvětlení, kdo to je, odborný výraz, lexikon, popis, přesný význam, slovo, přesný výraz, heslo, kdo je Hynek Kmoníček?, definice, formulace, význam, synonymum

Pojem Hynek Kmoníček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hynek Kmoníček

Hledat videa s názvem Hynek Kmoníček na Youtube

Hledat heslo Hynek Kmoníček na Google.cz

Zkusit najít frázi Hynek Kmoníček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Hynek Kmoníček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hynek Kmoníček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Hynek Kmoníček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hynek Kmoníček? Kdo to byl Hynek Kmoníček? Kdy se narodil Hynek Kmoníček? Kde se narodil Hynek Kmoníček? Hynek Kmoníček je v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Hynek Kmoníček kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hynek Kmoníček i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?