Kdo je to?
Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Hynek Kmoníček?

Kdo je to Hynek Kmoníček? Stručný životopis

Hynek Kmoníček, bývalý velvyslanec ČR v Austrálii, řídí zahraniční odbor Kanceláře prezidenta republiky. V minulosti byl také náměstkem ministra zahraničních věcí a zabýval se především politickými, právními a konzulárními tématy. Pracoval i jako velvyslanec ČR při OSN, byl předsedou rozpočtového výboru a jako velvyslanec v Indii, kde sehrál významnou úlohu při propuštění zadržovaných českých entomologů.
Jako diplomat je Hynek Kmoníček velice zdatný, orientuje se dobře v komunikaci s médii a nevyhýbá se konfrontaci ani citlivým a složitějším tématům. Je absolventem pedagogické fakulty a studoval na UK angličtinu a arabštinu. Další studia absolvoval v Jeruzalémě na Hebrejské univerzitě. Prošel různými zaměstnáními, byl i koncertním hráčem na klasickou kytaru, učil na LŠU i univerzitě. Poté působil v různých funkcích ve vládních úřadech a ministerstvech a jako náměstek ministrů a velvyslanec.Kdo je to Hynek Kmoníček? Životopis Hynek Kmoníček, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Hynek Kmoníček

Národnost: česká
Datum narození: 22. října 1962
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Hynek Kmoníček? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Šestinedělí? Rozumíte pojmu Řecký jogurt? Pamatujete si definici pojmu Souhláska? Znáte pojem Embosovaná platební karta?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, původ slova, politika, kdo je Hynek Kmoníček?, etymologie, co znamená, popis, termín, popis, kdo to je, význam, význam slova, vysvětlení, heslo, pojem

Pojem Hynek Kmoníček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Hynek Kmoníček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Hynek Kmoníček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Hynek Kmoníček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Hynek Kmoníček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hynek Kmoníček například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hynek Kmoníček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hynek Kmoníček? Kdo to byl Hynek Kmoníček? Kdy se narodil Hynek Kmoníček? Kde se narodil Hynek Kmoníček? Hynek Kmoníček se nachází v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hynek Kmoníček dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hynek Kmoníček i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?