Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Popis osobnosti Christopher Nolan můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Autorita? Rozumíte pojmu Gufero? Pamatujete si definici pojmu Cesmína? Znáte pojem Zirkon?

Klíčová slova: význam slova, informace, synonymum, definice, kdo to je, původ slova, pojem, přesný výraz, slovo, formulace, popis, lexikon, kdo je Christopher Nolan?, přesný význam, termín, etymologie

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Christopher Nolan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Christopher Nolan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Christopher Nolan ve vyhledávači Yandex

Najít termín Christopher Nolan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Christopher Nolan

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan se nachází v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.