Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Christopher Nolan? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Asimilace? Pamatujete si definici pojmu Suchý cider? Pamatujete si definici pojmu Chalva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alergen?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, kdo je Christopher Nolan?, přesný význam, etymologie, vysvětlení, význam slova, umělci, termín, definice, odborný výraz, původ slova, slovo, popis, synonymum, co je to Christopher Nolan?

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Christopher Nolan ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Christopher Nolan na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Christopher Nolan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Christopher Nolan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Christopher Nolan

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.