Kdo je to?
Kdo je Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Christopher Nolan

Kdo je Christopher Nolan? Životopis, informace, biografie, umělci

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Christopher Nolan s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Věcné břemeno? Pamatujete si definici pojmu Skeč? Pamatujete si definici pojmu Brucelóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Feed?

Klíčová slova: biografie, narození, kdo je Christopher Nolan?, osobnosti, Christopher Nolan, životopis, osobnost, umělci, zajímavosti, život, informace, národnost, místo narození, wiki, wikipedie, kde se narodil Christopher Nolan?

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Christopher Nolan ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Christopher Nolan ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Christopher Nolan ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Christopher Nolan ve Wikislovníku

Hledat frázi Christopher Nolan na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Christopher Nolan?

Právě jste zjistili Kdo je to Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan patří do kategorie Umělci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.