Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Tento text (Christopher Nolan) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Autorita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Morálka? Pamatujete si definici pojmu Cesmína? Znáte termín Akontace?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, formulace, etymologie, termín, umělci, pojem, kdo to je, popis, slovo, přesný výraz, informace, popis, definice, přesný význam, wiki

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Christopher Nolan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Christopher Nolan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Christopher Nolan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Christopher Nolan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Christopher Nolan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.