Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Líbí se stručný životopis s osobou Christopher Nolan? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Autorita? Vzpomněli byste si na význam slova Amazon? Pamatujete si definici pojmu Cesmína? Znáte definici termínu Chlorela?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, kdo je Christopher Nolan?, informace, popis, přesný význam, wiki, vysvětlení, etymologie, slovo, popis, co znamená, význam pojmu, formulace, lexikon, synonymum

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Christopher Nolan na Google.cz

Najít pojem Christopher Nolan ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Christopher Nolan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Christopher Nolan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Christopher Nolan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan je v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.