Kdo je to?
Kdo je Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Christopher Nolan?

Kdo je Christopher Nolan? Životopis, informace, biografie, umělci

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Tento text (Christopher Nolan) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Asimilace? Vzpomněli byste si na význam slova Poetika? Pamatujete si definici pojmu Živnost? Znáte definici termínu Anorexie?

Klíčová slova: datum narození, kdy se narodil Christopher Nolan?, vysvětlení, místo narození, wiki, životopis, umělci, wikipedie, život, zajímavosti, národnost, umělci, informace, narození, popis, osobnosti

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Christopher Nolan v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Christopher Nolan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Christopher Nolan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Christopher Nolan ve Wikimedia Commons

Najít pojem Christopher Nolan ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Christopher Nolan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Christopher Nolan

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan patří do sekce Umělci

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.