Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Christopher Nolan? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Buddhismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klížka? Pamatujete si definici pojmu Kondiční cvičení? Víte co je Elektronický recept?

Klíčová slova: co je to Christopher Nolan?, popis, etymologie, přesný výraz, formulace, slovo, informace, význam, definice, lexikon, co znamená, kdo je Christopher Nolan?, odborný výraz, popis, heslo, původ slova

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Christopher Nolan ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Christopher Nolan ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Christopher Nolan na Google.cz

Najít slovo Christopher Nolan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Christopher Nolan

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.