Kdo je to?
Kdo je Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Christopher Nolan?

Kdo je Christopher Nolan? Životopis, informace, biografie, umělci

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Christopher Nolan? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Asimilace? Znáte definici termínu Soucit? Pamatujete si definici pojmu Pomlázka? Pamatujete si definici pojmu Zálohová faktura?

Klíčová slova: národnost, životopis, osobnost, kde se narodil Christopher Nolan?, Christopher Nolan, vysvětlení, lexikon, život, wikipedie, popis, kdy se narodil Christopher Nolan?, datum narození, osobnosti, narození, wiki, kdo je Christopher Nolan?

Pojem Christopher Nolan je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Christopher Nolan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Christopher Nolan ve Wikislovníku

Najít výraz Christopher Nolan na Google obrázcích

Vyhledat pojem Christopher Nolan ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Christopher Nolan ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Nolan například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Christopher Nolan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan patří do sekce Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.