Kdo je to?
Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Kdo je to Adresát?

Co znamená a jaký je význam slova Adresát?

Slovem adresát označujeme obecně příjemce. Může se jednat o příjemce dopisu, např. v obchodním dopise je přesně definováno, kde má být uvedena adresa odesílatele a kde adresa příjemce - adresáta. V širším smyslu může slovo adresát označovat někoho, komu je určen nějaký výrok apod.Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Adresát s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Deprivace? Znáte pojem Cyklón? Znáte pojem Mramor? Vzpomenete si na definici slova Vikýř?

Klíčová slova: co je to Adresát?, wiki, přesný význam, popis, lexikon, synonymum, kdo je Adresát?, přesný výraz, význam pojmu, slovo, význam slova, různé, termín, původ slova, Adresát, význam

Pojem Adresát je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Adresát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Adresát ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Adresát na Youtube

Najít pojem Adresát ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adresát například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Adresát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adresát? Kdo to byl Adresát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adresát? Definice pojmu Adresát je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Adresát i v jiné sekci než je kategorie různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?