Kdo je to?
Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Kdo je to Adresát?

Co znamená a jaký je význam slova Adresát?

Slovem adresát označujeme obecně příjemce. Může se jednat o příjemce dopisu, např. v obchodním dopise je přesně definováno, kde má být uvedena adresa odesílatele a kde adresa příjemce - adresáta. V širším smyslu může slovo adresát označovat někoho, komu je určen nějaký výrok apod.Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Adresát sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dualita? Víte co je Kendó? Znáte pojem Čpavek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ovar?

Klíčová slova: pojem, definice, slovo, informace, přesný význam, původ slova, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Adresát?, význam slova, etymologie, termín, heslo, wiki, popis

Pojem Adresát je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Adresát ve Wikipedii

Najít pojem Adresát ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Adresát ve Wikislovníku

Zkusit najít Adresát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adresát například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Adresát, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Adresát? Kdo to byl Adresát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adresát? Definice pojmu Adresát se nachází v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Adresát i jinde než v sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?