Kdo je to?
Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Kdo je to Adresát?

Co znamená a jaký je význam slova Adresát?

Slovem adresát označujeme obecně příjemce. Může se jednat o příjemce dopisu, např. v obchodním dopise je přesně definováno, kde má být uvedena adresa odesílatele a kde adresa příjemce - adresáta. V širším smyslu může slovo adresát označovat někoho, komu je určen nějaký výrok apod.Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Adresát? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dualita? Znáte pojem Inverze? Znáte pojem Echogenita? Vzpomenete si na definici slova Didaktika?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, heslo, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, informace, Adresát, formulace, význam, původ slova, wiki, různé, význam pojmu, definice, pojem

Pojem Adresát je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Adresát doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Adresát ve Wikislovníku

Najít výraz Adresát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Adresát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Adresát ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adresát například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adresát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Adresát? Kdo to byl Adresát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adresát? Definice pojmu Adresát patří do sekce různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Adresát i v jiné kategorii než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?