Kdo je to?
Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Kdo je to Adresát?

Co znamená a jaký je význam slova Adresát?

Slovem adresát označujeme obecně příjemce. Může se jednat o příjemce dopisu, např. v obchodním dopise je přesně definováno, kde má být uvedena adresa odesílatele a kde adresa příjemce - adresáta. V širším smyslu může slovo adresát označovat někoho, komu je určen nějaký výrok apod.Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Adresát se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dualita? Znáte definici termínu Arkýř? Znáte pojem Echogenita? Pamatujete si definici pojmu Želatina?

Klíčová slova: pojem, definice, heslo, informace, co znamená, lexikon, slovo, popis, význam pojmu, kdo to je, synonymum, různé, význam slova, odborný výraz, význam, Adresát

Pojem Adresát je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Adresát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Adresát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Adresát ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Adresát na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adresát například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Adresát, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adresát? Kdo to byl Adresát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adresát? Definice pojmu Adresát je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?