Kdo je to?
Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Kdo je to Adresát?

Co znamená a jaký je význam slova Adresát?

Slovem adresát označujeme obecně příjemce. Může se jednat o příjemce dopisu, např. v obchodním dopise je přesně definováno, kde má být uvedena adresa odesílatele a kde adresa příjemce - adresáta. V širším smyslu může slovo adresát označovat někoho, komu je určen nějaký výrok apod.Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Adresát sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dualita? Víte co je Koliformní bakterie? Znáte pojem Echogenita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trestný čin?

Klíčová slova: slovo, informace, Adresát, pojem, termín, kdo je Adresát?, co znamená, odborný výraz, význam, původ slova, různé, význam slova, popis, lexikon, etymologie, wiki

Pojem Adresát je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Adresát

Hledat výraz Adresát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Adresát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Adresát ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Adresát ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adresát například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Adresát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Adresát? Kdo to byl Adresát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adresát? Definice pojmu Adresát se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?