Kdo je to?
Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.


Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Outsider s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Žakár? Vzpomenete si na definici slova Bergamot? Znáte definici termínu Pacht? Vzpomněli byste si na význam slova IKEM?

Klíčová slova: význam slova, Outsider, význam, termín, popis, informace, lexikon, co je to Outsider?, wiki, etymologie, přesný význam, kdo je Outsider?, přesný výraz, heslo, co znamená, formulace

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Outsider na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outsider ve Wikimedia Commons

Hledat termín Outsider ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Outsider ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Outsider? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Outsider? Kdo to byl Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.