Kdo je to?
Kdo je to Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.


Kdo je to Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Outsider? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Outsider? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Žakár? Vzpomněli byste si co označuje výraz Intuice? Znáte definici termínu Algoritmus? Znáte termín Jáhen?

Klíčová slova: formulace, etymologie, původ slova, co znamená, synonymum, informace, význam pojmu, termín, Outsider, přesný výraz, heslo, vysvětlení, wiki, význam, lexikon, hanlivé

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Outsider

Zkusit najít frázi Outsider ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Outsider v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outsider ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Outsider ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Outsider, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Outsider hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.