Kdo je to?
Kdo je to Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Outsider? Lidé, hanlivé

Outsider

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.


Kdo je to Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Outsider? Lidé, hanlivé

Tento text (Outsider) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Báje? Víte co je Operační systém? Znáte definici termínu Atribut? Vzpomněli byste si co označuje výraz Glukóza?

Klíčová slova: informace, původ slova, hanlivé, popis, přesný význam, heslo, slovo, odborný výraz, přesný výraz, formulace, přesný výraz, význam, Outsider, lexikon, etymologie, wiki

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Outsider ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Outsider ve Wikipedii

Hledat slovo Outsider na Google.cz

Hledat frázi Outsider ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Outsider ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Outsider

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál stařík, outsider, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Outsider i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.