Kdo je to?
Kdo je to Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Jaký je význam slova Outsider? Co to znamená?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.


Kdo je to Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Outsider? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Outsider s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Žakár? Vzpomněli byste si co označuje výraz Meziúvěr? Znáte definici termínu Nick? Znáte termín XML?

Klíčová slova: heslo, informace, co znamená, termín, etymologie, odborný výraz, lexikon, pojem, význam pojmu, formulace, hanlivé, význam, slovo, Outsider, definice, přesný výraz

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Outsider ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Outsider ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Outsider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Outsider ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Outsider ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Outsider

Právě jste zjistili Kdo je to Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.