Kdo je to?
Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.


Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Outsider sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu FMCG? Vzpomenete si na definici slova Nihilismus? Znáte definici termínu Freeware? Vzpomněli byste si na význam slova Skener?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, původ slova, Outsider, co je to Outsider?, pojem, význam pojmu, lexikon, formulace, synonymum, vysvětlení, termín, co znamená, význam, wiki, etymologie

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Outsider v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Outsider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Outsider ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outsider ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Outsider, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Outsider? Kdo to byl Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider se nachází v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Outsider i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.