Kdo je to?
Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Tento text (Outsider) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fibrom? Vzpomněli byste si na význam slova Vetiver? Znáte definici termínu Akupunktura? Znáte definici termínu Happening?

Klíčová slova: formulace, definice, slovo, termín, přesný význam, přesný výraz, hanlivé, heslo, vysvětlení, odborný výraz, význam pojmu, Outsider, etymologie, pojem, kdo to je, wiki

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Outsider ve Wikislovníku

Najít slovo Outsider ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Outsider ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outsider ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Outsider, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Outsider? Kdo to byl Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.