Kdo je to?
Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Definici slova Outsider můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fibrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karnitin? Znáte definici termínu Akupunktura? Víte co je Pašijový týden?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, co je to Outsider?, kdo je Outsider?, wiki, vysvětlení, popis, slovo, pojem, odborný výraz, etymologie, informace, definice, kdo to je, termín, hanlivé

Pojem Outsider je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Outsider ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outsider ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Outsider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Outsider na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Outsider například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Outsider? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Outsider? Kdo to byl Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Outsider i v jiné kategorii než v hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.