Kdo je to?
Kdo je to, byl Brigadýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigadýr? Lidé, různé

Kdo je to Brigadýr?

Co znamená a jaký je význam slova Brigadýr?

Brigadýr je pojmenování z vojenského slangu – jedná se o velitele brigády. Přeneseně se toto označení používá i pro vedoucího pracovníka obecně. Brigadýr tedy může být každý, kdo velí, přiděluje úkoly, dohlíží a rozhoduje o skupině lidí, označované jako brigáda.
V minulém režimu měly brigadýra například brigády socialistické práce nebo se jednalo o dělnické předáky.Kdo je to, byl Brigadýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigadýr? Lidé, různé

Tento text (Brigadýr) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Celiakie? Znáte definici termínu Demise? Znáte pojem Debetní karta? Pamatujete si definici pojmu Překotný porod?

Klíčová slova: wiki, Brigadýr, různé, informace, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, slovo, odborný výraz, pojem, význam slova, přesný význam, definice, význam, synonymum, popis

Pojem Brigadýr je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Brigadýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Brigadýr ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Brigadýr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Brigadýr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Brigadýr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brigadýr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brigadýr? Kdo to byl Brigadýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigadýr? Definice pojmu Brigadýr je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Brigadýr i v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.