Kdo je to?
Kdo je to Brigadýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brigadýr? Lidé, různé

Kdo je to Brigadýr?

Jaký je význam slova Brigadýr? Co to znamená?

Brigadýr je pojmenování z vojenského slangu – jedná se o velitele brigády. Přeneseně se toto označení používá i pro vedoucího pracovníka obecně. Brigadýr tedy může být každý, kdo velí, přiděluje úkoly, dohlíží a rozhoduje o skupině lidí, označované jako brigáda.
V minulém režimu měly brigadýra například brigády socialistické práce nebo se jednalo o dělnické předáky.Kdo je to Brigadýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brigadýr? Lidé, různé

Text s definicí výrazu Brigadýr doporučujeme sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Portál? Pamatujete si definici pojmu Konsenzus? Znáte pojem BIO? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brzlík?

Klíčová slova: původ slova, wiki, přesný výraz, Brigadýr, vysvětlení, heslo, přesný význam, co znamená, informace, wikipedie, pojem, termín, lexikon, definice, význam, Brigadýr

Pojem Brigadýr je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Brigadýr ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Brigadýr ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brigadýr ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Brigadýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Brigadýr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Brigadýr například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brigadýr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Brigadýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigadýr? Definice pojmu Brigadýr se nachází v sekci Různé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Brigadýr i v jiné kategorii než v různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.