Kdo je to?
Kdo je to, byl Celebrita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celebrita? Lidé, různé

Kdo je to Celebrita?

Co znamená a jaký je význam slova Celebrita?

Slovem celebrita označujeme slavnou osobnost, která je všeobecně známá široké veřejnosti pro své úspěchy i pro své neúspěchy, skandály a životní styl. Celebritami jsou nejčastěji umělci - herečky, zpěváci, modelky, rozhlasoví a televizní moderátoři, politici, sportovci atd. Slovo celebrita pochází z latinského slova celebrate (oslavovat).Kdo je to, byl Celebrita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celebrita? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Celebrita? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Cvikla? Vzpomenete si na definici slova Borax? Víte, co je to Cenzura? Vzpomněli byste si na význam slova Ikebana?

Klíčová slova: kdo je Celebrita?, různé, formulace, popis, přesný význam, slovo, lexikon, odborný výraz, původ slova, význam pojmu, co je to Celebrita?, termín, Celebrita, co znamená, význam slova, pojem

Pojem Celebrita je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Celebrita ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Celebrita ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Celebrita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Celebrita ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Celebrita například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Celebrita

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Celebrita? Kdo to byl Celebrita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celebrita? Definice pojmu Celebrita patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?