Kdo je to?
Kdo je to, byl Celebrita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celebrita? Lidé, různé

Kdo je to Celebrita?

Co znamená a jaký je význam slova Celebrita?

Slovem celebrita označujeme slavnou osobnost, která je všeobecně známá široké veřejnosti pro své úspěchy i pro své neúspěchy, skandály a životní styl. Celebritami jsou nejčastěji umělci - herečky, zpěváci, modelky, rozhlasoví a televizní moderátoři, politici, sportovci atd. Slovo celebrita pochází z latinského slova celebrate (oslavovat).Kdo je to, byl Celebrita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celebrita? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Celebrita? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Cvikla? Víte, co je to LTE? Víte, co je to Cenzura? Rozumíte pojmu Impresionismus?

Klíčová slova: kdo to je, wiki, popis, původ slova, heslo, odborný výraz, co znamená, význam slova, různé, synonymum, lexikon, informace, slovo, přesný význam, co je to Celebrita?, definice

Pojem Celebrita je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Celebrita na Youtube

Vyhledat pojem Celebrita ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Celebrita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Celebrita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Celebrita například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Celebrita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Celebrita? Kdo to byl Celebrita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celebrita? Definice pojmu Celebrita je v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Celebrita i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?