Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Kdo je to Gurmet?

Jaký je význam slova Gurmet? Co to znamená?

Gurmet je kulinářský znalec jídla, labužník, který ví, co je dobré a kvalitní, umí si to vychutnat a neváhá si za to připlatit. Ve stejném nebo podobném smyslu se používá slovo gurmán.Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Gurmet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Javascript? Znáte definici termínu Kriket? Víte co je Pražská kavárna? Pamatujete si definici pojmu Fake news?

Klíčová slova: definice, co znamená, kdo je Gurmet?, Gurmet, původ slova, formulace, význam pojmu, wiki, co je to Gurmet?, termín, význam slova, přesný význam, přesný výraz, kdo to je, slovo, synonymum

Pojem Gurmet je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Gurmet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Gurmet ve Wikislovníku

Najít pojem Gurmet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Gurmet ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmet například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Gurmet, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gurmet? Kdo to byl Gurmet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmet? Definice pojmu Gurmet je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Gurmet i v jiné kategorii než je sekce různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.