Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Kdo je to Gurmet?

Jaký je význam slova Gurmet? Co to znamená?

Gurmet je kulinářský znalec jídla, labužník, který ví, co je dobré a kvalitní, umí si to vychutnat a neváhá si za to připlatit. Ve stejném nebo podobném smyslu se používá slovo gurmán.Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Gurmet? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Javascript? Znáte pojem Veletucet? Víte co je Yzop? Vzpomenete si na definici slova Excel?

Klíčová slova: Gurmet, slovo, význam, kdo to je, definice, etymologie, pojem, termín, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, informace, heslo, popis, wiki

Pojem Gurmet je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Gurmet v následujících zdrojích

Najít termín Gurmet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Gurmet ve Wikislovníku

Zkusit najít Gurmet ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Gurmet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmet například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Gurmet, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gurmet? Kdo to byl Gurmet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmet? Definice pojmu Gurmet se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.