Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Kdo je to Gurmet?

Jaký je význam slova Gurmet? Co to znamená?

Gurmet je kulinářský znalec jídla, labužník, který ví, co je dobré a kvalitní, umí si to vychutnat a neváhá si za to připlatit. Ve stejném nebo podobném smyslu se používá slovo gurmán.Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Gurmet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Javascript? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oligarchie? Víte co je Yzop? Víte co je Apostrof?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Gurmet?, význam pojmu, definice, slovo, co znamená, etymologie, původ slova, kdo to je, vysvětlení, synonymum, význam slova, popis, termín, pojem, přesný výraz

Pojem Gurmet je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Gurmet ve Wikipedii

Hledat slovo Gurmet ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Gurmet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Gurmet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmet například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gurmet

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gurmet? Kdo to byl Gurmet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmet? Definice pojmu Gurmet je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.