Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Kdo je to Gurmet?

Jaký je význam slova Gurmet? Co to znamená?

Gurmet je kulinářský znalec jídla, labužník, který ví, co je dobré a kvalitní, umí si to vychutnat a neváhá si za to připlatit. Ve stejném nebo podobném smyslu se používá slovo gurmán.Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Gurmet? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Javascript? Znáte pojem Došek? Víte co je Pražská kavárna? Vzpomenete si na definici slova Bikram jóga?

Klíčová slova: co je to Gurmet?, termín, přesný výraz, kdo to je, heslo, odborný výraz, wiki, význam slova, význam pojmu, formulace, popis, Gurmet, kdo je Gurmet?, pojem, význam, popis

Pojem Gurmet je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Gurmet

Zkusit najít frázi Gurmet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Gurmet na Youtube

Najít výraz Gurmet ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Gurmet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmet například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gurmet

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Gurmet? Kdo to byl Gurmet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmet? Definice pojmu Gurmet patří do sekce různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.