Kdo je to?
Kdo je Kristýna Frejová? Životopis Kristýna Frejová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kristýna Frejová

Kdo je Kristýna Frejová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kristýna Frejová je česká divadelní, seriálová a filmová herečka. Frejová se narodila v Praze do herecké rodiny (herci Ladislav Frej a Věra Galatíková). Její bratr Ladislav Frej ml. je také herec.
Po vzoru svých rodičů začala po střední škole studovat herectví na pražské DAMU pod vedením Jiřího Adamíry. Po úspěšných studiích začala působit v pražském Švandově Divadle (inscenace Kdo je tady ředitel? nebo Kurz negativního myšlení).
Frejová doposud vytvořila patnáct filmových rolí. Zahrála si např. ve filmech V erbu lvice (1994), Kanárek (1999), Chyťte doktora (2007), Příběh kmotra (2013), Raluca (2014), Abstinent (2019) nebo Stínohra (2022).
Frejová se objevila také v několika televizních seriálech jako O ztracené lásce (2002), Ulice, Kriminálka Anděl (2008), Terapie (2011), Život a doba soudce A.K. (2014), Rapl (2016), Ohnivý kuře, Doktorka Kellerová (2017), Modrý kód (2017-2020), Krejzovi (2018-2019), Dáma a Král (2019 a 2022), Sestřičky Modrý kód (2020-2021) a Dobré zprávy (2022).
S bývalým partnerem Jakubem Štorkem má Kristýna Frejová dceru Ráchel.Kdo je Kristýna Frejová? Životopis Kristýna Frejová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Kristýna Frejová

Národnost: česká
Datum narození: 26. 10. 1971
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kristýna Frejová? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu HTML? Vzpomněli byste si na význam slova Konformita? Znáte termín Klevela? Znáte definici termínu Rektifikace?

Klíčová slova: wiki, biografie, zajímavosti, datum narození, vysvětlení, osobnosti, kdy se narodila Kristýna Frejová?, Kristýna Frejová, narození, život, kdo je Kristýna Frejová?, osobnost, kde se narodila Kristýna Frejová?, národnost, životopis, wikipedie

Pojem Kristýna Frejová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Kristýna Frejová

Zkusit najít Kristýna Frejová na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Kristýna Frejová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Kristýna Frejová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kristýna Frejová ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kristýna Frejová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Frejová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kristýna Frejová

Právě jste zjistili Kdo je to Kristýna Frejová? Kdy se narodila Kristýna Frejová? Kde se narodila Kristýna Frejová? Kristýna Frejová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, dlouhovláska rovné vlasy, kristýna Frejová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Kristýna Frejová řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Frejová i v jiné kategorii než je herectví.