Kdo je to?
Kdo je to Hypebeast? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hypebeast? Lidé, různé

Hypebeast

Co znamená a jaký je význam slova Hypebeast?

Slovo hypebeast je výraz převzatý z angličtiny. Je typický pro mluvenou angličtinu a používaný především mladou generací. Český ekvivalent toto slovo nemá. Označuje člověka, jehož vášní jsou ty nejaktuálnější módní trendy. Aby byl hypebeast "in", musí mít oblečení a obuv těch "správných" značek, pochopitelně nikoliv těch levných. Naopak, správný hypebeast investuje do své garderoby značné částky peněz. Jedná se zejména o sportovní a volnočasovou módu (streetwear), kterou propagují různí influenceři nebo populární umělci (např. rappeři, zpěváci). Ti mají nezřídka své vlastní značky. Jako příklad lze uvést amerického rappera a hudebního producenta Kanyeho Westa a jeho značku Yeezy. Jeho manželka, americká televizní hvězda Kim Kardashian, navrhuje spodní prádlo pod vlastní úspěšnou značkou Skims.
Být hypebeastem je finančně náročnější záliba, která se u okolí takového člověka nemusí vždy setkat s pochopením. Z toho důvodu může výraz hypebeast někdy vyznít lehce hanlivě či opovržlivě.Kdo je to Hypebeast? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hypebeast? Lidé, různé

Sdílejte text pojmu Hypebeast s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Diastolický tlak? Vzpomenete si na definici slova Hurikán? Znáte definici termínu Katalyzátor? Vzpomněli byste si na význam slova Relativismus?

Klíčová slova: informace, slovo, pojem, lexikon, přesný výraz, wiki, různé, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, různé, odborný výraz, význam slova, heslo, wikipedie, přesný význam

Pojem Hypebeast je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Hypebeast ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Hypebeast na Google obrázcích

Zkusit najít Hypebeast ve Wikipedii

Hledat slovo Hypebeast ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Hypebeast ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypebeast například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Hypebeast, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Hypebeast? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hypebeast? Definice pojmu Hypebeast se nachází v kategorii Různé

Kategorie různé, zamyšlená žena, hypebeast, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výrazřekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Hypebeast i v jiných kategoriích (než různé).