Kdo je to?
Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Kdo je to Idol?

Co znamená a jaký je význam slova Idol?

Jako zkratka znamená IDOL Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje.
Jinak je slovo idol totéž co modla, tedy nějaké ztvárnění boha či bůžka, které bylo předmětem uctívání. To bylo typické pro pohanská mnohobožství, proto křesťanství proti uctívání model (modloslužebnictví, idolatrii) tvrdě bojovalo. V dnešní době slovo idol označuje nějakou celebritu, které se dostává až přehnaného obdivu (zpěváci, sportovci, herci apod.)Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Idol? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Energie? Vzpomenete si na definici slova Frapé? Vzpomněli byste si na význam slova Kinetóza? Vzpomněli byste si na význam slova Bašavel?

Klíčová slova: synonymum, popis, co je to Idol?, etymologie, Idol, wiki, význam, význam pojmu, původ slova, přesný význam, kdo to je, heslo, vysvětlení, kdo je Idol?, různé, popis

Pojem Idol je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idol ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Idol ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Idol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Idol ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Idol například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Idol

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Idol? Kdo to byl Idol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idol? Definice pojmu Idol je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Idol i v jiné sekci než je kategorie různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.