Kdo je to?
Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Kdo je to Idol?

Co znamená a jaký je význam slova Idol?

Jako zkratka znamená IDOL Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje.
Jinak je slovo idol totéž co modla, tedy nějaké ztvárnění boha či bůžka, které bylo předmětem uctívání. To bylo typické pro pohanská mnohobožství, proto křesťanství proti uctívání model (modloslužebnictví, idolatrii) tvrdě bojovalo. V dnešní době slovo idol označuje nějakou celebritu, které se dostává až přehnaného obdivu (zpěváci, sportovci, herci apod.)Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Idol s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to ESP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Semifinále? Vzpomněli byste si na význam slova Kinetóza? Znáte termín Apartheid?

Klíčová slova: informace, etymologie, co je to Idol?, termín, lexikon, různé, synonymum, definice, kdo je Idol?, význam, wiki, co znamená, odborný výraz, kdo to je, přesný význam, slovo

Pojem Idol je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Idol doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Idol na Youtube

Najít výraz Idol ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Idol ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Idol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Idol například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Idol

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Idol? Kdo to byl Idol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idol? Definice pojmu Idol patří do sekce různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Idol i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.