Kdo je to?
Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Kdo je to Idol?

Co znamená a jaký je význam slova Idol?

Jako zkratka znamená IDOL Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje.
Jinak je slovo idol totéž co modla, tedy nějaké ztvárnění boha či bůžka, které bylo předmětem uctívání. To bylo typické pro pohanská mnohobožství, proto křesťanství proti uctívání model (modloslužebnictví, idolatrii) tvrdě bojovalo. V dnešní době slovo idol označuje nějakou celebritu, které se dostává až přehnaného obdivu (zpěváci, sportovci, herci apod.)Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Idol? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Energie? Víte co je Kružba? Vzpomněli byste si na význam slova Kinetóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lumbální punkce?

Klíčová slova: kdo je Idol?, popis, informace, heslo, přesný význam, wiki, význam pojmu, synonymum, termín, co znamená, přesný výraz, kdo to je, pojem, vysvětlení, původ slova, význam

Pojem Idol je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Idol ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Idol ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idol ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Idol ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Idol například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Idol? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Idol? Kdo to byl Idol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idol? Definice pojmu Idol se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Idol i v jiné sekci než v různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.