Kdo je to?
Kdo je to, byl Insolvenční správce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insolvenční správce? Lidé, různé

Kdo je to Insolvenční správce?

Co znamená a jaký je význam slova Insolvenční správce?

Insolvenční správce je fyzická osoba nebo veřejná obchodní společnost, která splňuje zákonné podmínky a má povolení k činnosti insolvenčního správce. Hlavní náplní práce je starat se v insolvenčním řízení o to, aby byly uspokojeny pohledávky věřitelů v maximální možné míře. To se děje správou a prodejem majetku dlužníka a řešením sporů, které s insolvencí souvisejí.
Insolvenční správce je jmenován soudem. Musí se jednat o bezúhonnou osobu s patřičnými předpoklady – vysokoškolským magisterským vzděláním a kvalifikačními zkouškami a zápisem v seznamu insolvenčních správců. Odvolat tuto osobu může soudce nebo schůze věřitelů tehdy, když správce neplní své povinnosti nebo na návrh výboru věřitelů nebo správce. Za svou práci dostává insolvenční správce odměnu, která se vyplácí z majetkové podstaty. Její výše se řídí podle právních nařízení.Kdo je to, byl Insolvenční správce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insolvenční správce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Insolvenční správce? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Libreto? Rozumíte pojmu Čarověník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vzduch? Znáte pojem Omachel?

Klíčová slova: různé, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, popis, přesný význam, kdo je Insolvenční správce?, slovo, co je to Insolvenční správce?, definice, původ slova, kdo to je, informace, lexikon

Pojem Insolvenční správce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Insolvenční správce zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Insolvenční správce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Insolvenční správce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Insolvenční správce ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Insolvenční správce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvenční správce například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Insolvenční správce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Insolvenční správce? Kdo to byl Insolvenční správce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insolvenční správce? Definice pojmu Insolvenční správce je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Insolvenční správce v jiné sekci než různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?