Kdo je to?
Kdo je to Insolvenční správce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Insolvenční správce? Lidé, různé

Kdo je to Insolvenční správce?

Co znamená a jaký je význam slova Insolvenční správce?

Insolvenční správce je fyzická osoba nebo veřejná obchodní společnost, která splňuje zákonné podmínky a má povolení k činnosti insolvenčního správce. Hlavní náplní práce je starat se v insolvenčním řízení o to, aby byly uspokojeny pohledávky věřitelů v maximální možné míře. To se děje správou a prodejem majetku dlužníka a řešením sporů, které s insolvencí souvisejí.
Insolvenční správce je jmenován soudem. Musí se jednat o bezúhonnou osobu s patřičnými předpoklady – vysokoškolským magisterským vzděláním a kvalifikačními zkouškami a zápisem v seznamu insolvenčních správců. Odvolat tuto osobu může soudce nebo schůze věřitelů tehdy, když správce neplní své povinnosti nebo na návrh výboru věřitelů nebo správce. Za svou práci dostává insolvenční správce odměnu, která se vyplácí z majetkové podstaty. Její výše se řídí podle právních nařízení.Kdo je to Insolvenční správce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Insolvenční správce? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Insolvenční správce s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Couvert? Pamatujete si definici pojmu Rašeliniště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Interpolace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Myrta?

Klíčová slova: heslo, definice, wikipedie, význam pojmu, slovo, termín, pojem, různé, wiki, přesný výraz, popis, Insolvenční správce, význam, synonymum, přesný význam, lexikon

Pojem Insolvenční správce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Insolvenční správce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Insolvenční správce ve Wikipedii

Hledat pojem Insolvenční správce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Insolvenční správce ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Insolvenční správce na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvenční správce například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Insolvenční správce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Insolvenční správce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insolvenční správce? Definice pojmu Insolvenční správce je v kategorii Různé

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?