Kdo je to?
Kdo je to, byl Mileniál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mileniál? Lidé, různé

Kdo je to Mileniál?

Co znamená a jaký je význam slova Mileniál?

Mileniál je označení pro osobu, která skládala maturitu v roce 2000, je tedy narozená po roce 1982. V současnosti se toto pojmenování rozšířilo na celou generaci, která se narodila od roku 1974 do roku 2004. Těmto jedincům se říká také generace Y nebo internetová generace. Mileniál je osoba ekonomicky aktivní, která se chce pracovně i společensky prosadit a mít vysokou životní úroveň. Dbá na rodinné vztahy i o svého partnera. Chce mít svůj podíl na sociálních jistotách a odmítá podřizovat svůj osobní život nárokům společnosti.Kdo je to, byl Mileniál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mileniál? Lidé, různé

Tento text (Mileniál) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Živáňská pečeně? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolonie? Rozumíte pojmu Thriller? Znáte termín Diktafon?

Klíčová slova: význam, synonymum, termín, heslo, definice, přesný význam, lexikon, slovo, různé, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Mileniál?, popis, etymologie, kdo to je, co je to Mileniál?

Pojem Mileniál je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Mileniál na Google.cz

Najít termín Mileniál ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Mileniál ve Wikislovníku

Hledat termín Mileniál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mileniál například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Mileniál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mileniál? Kdo to byl Mileniál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mileniál? Definice pojmu Mileniál je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.