Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezletilý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezletilý? Lidé, různé

Kdo je to Nezletilý?

Co znamená a jaký je význam slova Nezletilý?

Nezletilý je člověk ve věku do 18 let (ve stáří mezi 15. a 18. rokem se užívá i pojem mladistvý). V této době nemá tento jedinec plnou svéprávnost a je způsobilý pouze k takovým právním jednáním, která odpovídají rozumové a volní vyspělosti této věkové kategorie. Jedinou výjimkou je určité jednání, ke kterému nezletilý získá souhlas svého zákonného zástupce nebo soudu a týká se výdělečné činnosti.
Je-li nezletilý vyššího věku než 15 let, má právo vstoupit do pracovního poměru. V nižším věku může nezletilý získat svéprávnost soudním přiznáním nebo při uzavření manželství. Svéprávnost získaná tímto způsobem již nemůže být zrušena.Kdo je to, byl Nezletilý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezletilý? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nezletilý? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Medvědí česnek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pupava? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aterom? Znáte termín Power bank?

Klíčová slova: wiki, definice, lexikon, formulace, slovo, přesný výraz, kdo je Nezletilý?, pojem, termín, různé, přesný význam, Nezletilý, původ slova, informace, synonymum, význam slova

Pojem Nezletilý je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nezletilý v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Nezletilý na Google.cz

Vyhledat pojem Nezletilý ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Nezletilý ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Nezletilý ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezletilý například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Nezletilý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nezletilý? Kdo to byl Nezletilý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezletilý? Definice pojmu Nezletilý je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.