Kdo je to?
Kdo je to Ornella Koktová? Životopis Ornella Koktová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Ornella Koktová?

Kdo je to Ornella Koktová? Stručný životopis

Ornella Koktová, rozená Štiková, je člověk známý především díky bulváru a menším skandálům, které propukly zvláště kvůli uveřejňování fotografií značně odhalených částí těla a později známosti a intimnímu vztahu s velmi dobře finančně zabezpečeným Josefem Koktou. Svou kariéru začala Ornella Koktová jako modelka, vystupovala i v televizním vysílání – v dětském pořadu Kouzelná školka. Navštěvovala konzervatoř, obor balet a step. V dětství žila s rodinou v zahraničí, v USA a v Rusku.
Její snaha dostat se na přední stránky novin a časopisů byla nejúspěšnější v době, kdy byl zveřejněn její vztah s podnikatelem Koktou. Ten byl v té době ženatý, jeho manželkou byla Gábina Partyšová, pracující jako moderátorka. Skandál okamžitě zaplnil stránky bulvárního tisku. V roce 2013 se z tohoto poměru narodil syn Quentin, v roce 2015 se Ornella Štiková stala Ornellou Koktovou. I jejich svatba a vztah Koktové s vlastní rodinou byl častým námětem bulvárního zpravodajství.Kdo je to Ornella Koktová? Životopis Ornella Koktová, lidé, osobnosti z různé

Hlavní data o osobě Ornella Koktová

Národnost: česká
Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ornella Koktová se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Developer? Víte, co je to Adorace? Rozumíte pojmu Kyselina močová? Rozumíte pojmu Věrnost?

Klíčová slova: informace, původ slova, definice, termín, přesný význam, formulace, kdo to je, odborný výraz, co je to Ornella Koktová?, popis, heslo, etymologie, vysvětlení, Ornella Koktová, lexikon, význam slova

Pojem Ornella Koktová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Ornella Koktová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ornella Koktová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ornella Koktová ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ornella Koktová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornella Koktová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ornella Koktová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ornella Koktová? Kdo to byl Ornella Koktová? Kdy se narodil Ornella Koktová? Kde se narodil Ornella Koktová? Ornella Koktová je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ornella Koktová např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ornella Koktová i v jiné kategorii než je různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.