Kdo je to?
Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Kdo je to Rebel?

Jaký je význam slova Rebel? Co to znamená?

Rebel je jedinec, který se proti něčemu bouří, dává výrazně najevo svou nespokojenost se stávající situací. Může se jednat o protest proti politické situaci, ale rebelovat může i dítě v pubertálním věku vůči autoritám, zvláště rodičům. V módě se slovem rebel, rebelka označuje osoba, často nějaká známá osobnost, která se obléká provokativně.Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rebel? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Vzpomněli byste si co znamená slovo Astma? Víte co je Logopedie? Víte co je Přívlastek?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, vysvětlení, wiki, popis, lexikon, význam pojmu, různé, význam, definice, informace, synonymum, odborný výraz, popis, slovo, přesný význam

Pojem Rebel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Rebel zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Rebel na Youtube

Najít slovo Rebel ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Rebel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Rebel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rebel například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rebel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rebel? Kdo to byl Rebel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rebel? Definice pojmu Rebel je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?