Kdo je to?
Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Kdo je to Rebel?

Jaký je význam slova Rebel? Co to znamená?

Rebel je jedinec, který se proti něčemu bouří, dává výrazně najevo svou nespokojenost se stávající situací. Může se jednat o protest proti politické situaci, ale rebelovat může i dítě v pubertálním věku vůči autoritám, zvláště rodičům. V módě se slovem rebel, rebelka označuje osoba, často nějaká známá osobnost, která se obléká provokativně.Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Rebel se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Rozumíte pojmu Imunoglobulin? Víte co je Logopedie? Znáte pojem Volatilita?

Klíčová slova: formulace, slovo, wiki, popis, definice, informace, vysvětlení, etymologie, význam slova, kdo to je, význam pojmu, co znamená, původ slova, popis, význam, termín

Pojem Rebel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Rebel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Rebel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Rebel ve Wikipedii

Vyhledat výraz Rebel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rebel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Rebel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rebel? Kdo to byl Rebel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rebel? Definice pojmu Rebel je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Rebel i v jiné kategorii než je sekce různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?