Kdo je to?
Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Kdo je to Rebel?

Jaký je význam slova Rebel? Co to znamená?

Rebel je jedinec, který se proti něčemu bouří, dává výrazně najevo svou nespokojenost se stávající situací. Může se jednat o protest proti politické situaci, ale rebelovat může i dítě v pubertálním věku vůči autoritám, zvláště rodičům. V módě se slovem rebel, rebelka označuje osoba, často nějaká známá osobnost, která se obléká provokativně.Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rebel? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Víte, co je to Šikana? Víte co je Omegle? Rozumíte pojmu Schizofrenie?

Klíčová slova: Rebel, etymologie, vysvětlení, význam pojmu, wiki, co znamená, heslo, slovo, přesný výraz, definice, různé, co je to Rebel?, kdo je Rebel?, popis, odborný výraz, lexikon

Pojem Rebel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Rebel

Hledejte bez špehování slovo Rebel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Rebel na Google.cz

Vyhledat pojem Rebel ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Rebel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rebel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Rebel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rebel? Kdo to byl Rebel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rebel? Definice pojmu Rebel je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Rebel i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?