Kdo je to?
Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Kdo je to Rebel?

Jaký je význam slova Rebel? Co to znamená?

Rebel je jedinec, který se proti něčemu bouří, dává výrazně najevo svou nespokojenost se stávající situací. Může se jednat o protest proti politické situaci, ale rebelovat může i dítě v pubertálním věku vůči autoritám, zvláště rodičům. V módě se slovem rebel, rebelka označuje osoba, často nějaká známá osobnost, která se obléká provokativně.Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rebel sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Vzpomněli byste si na význam slova Okluze? Víte co je Logopedie? Znáte definici termínu Komunismus?

Klíčová slova: etymologie, pojem, přesný výraz, kdo to je, původ slova, význam, slovo, synonymum, význam slova, formulace, heslo, přesný význam, informace, popis, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Rebel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Rebel

Najít termín Rebel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Rebel ve Wikipedii

Vyhledat heslo Rebel ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Rebel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rebel například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Rebel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rebel? Kdo to byl Rebel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rebel? Definice pojmu Rebel se nachází v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Rebel hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?