Kdo je to?
Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Kdo je to Vydlužitel?

Jaký je význam slova Vydlužitel? Co to znamená?

Vydlužitel je pojem, který přinesl nový občanský zákoník. Změnil se tak původní pojem dlužník, kterého nahradil práv vydlužitel. Ten dluží věřiteli, který se nově označuje jako zapůjčitel.
Vydlužitel je tedy definován jako osoba, které je na základě smlouvy něco zapůjčeno – peníze nebo zastupitelná věc- kterou lze po určenou dobu užívat a pak vrátit nebo vrátit stejnou věc. U peněžité zápůjčky se sjednávají úroky.Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vydlužitel sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Halucinace? Vzpomněli byste si co znamená slovo GPU? Znáte termín Nubuk? Víte co je Devalvace?

Klíčová slova: wiki, lexikon, heslo, termín, informace, co je to Vydlužitel?, význam pojmu, vysvětlení, popis, přesný výraz, definice, význam, kdo je Vydlužitel?, co znamená, popis, přesný význam

Pojem Vydlužitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vydlužitel ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Vydlužitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Vydlužitel na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Vydlužitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vydlužitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vydlužitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vydlužitel? Kdo to byl Vydlužitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vydlužitel? Definice pojmu Vydlužitel patří do sekce různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Vydlužitel hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.