Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Zdeněk Macura?

Kdo je to Zdeněk Macura? Stručný životopis

Zdeněk Macura je známý jako fanatický obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové. Rozvedený softwarový inženýr je přesvědčený, že Bartošové škodí a týrá ji její partner a nyní již manžel Zdeněk Rychtář, s nímž měl několik incidentů. Macura měl Bartošovou "unést" v červenci 2013, kdy s ní odjel do Itálie (a tam vznikla proslavená fotografie spící či opilé Bartošové v bílých plavkách oblečených naruby). Z údajného únosu se stal hlavní bod zpravodajství TV Nova, kde reportéři dramaticky líčili každý detail a drb, který zjistili. Macura se zastává týraných a utlačovaných žen a vymyslel pro ně speciální dřevěné domečky. Ty chce stavět na svém pozemku a týraným ženám v nich poskytnout azyl. Macura má svůj blog na blog.idnes.cz. Jedná se o svéráznou postavičku českého showbusinessu.Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Zdeněk Macura

Národnost: česká
Datum narození: 6.5.1974

Popis osobnosti Zdeněk Macura můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Genius loci? Znáte termín Ešus? Pamatujete si definici pojmu Zubní korunka? Víte, co je to Báseň?

Klíčová slova: formulace, definice, přesný význam, kdo to je, lexikon, přesný výraz, slovo, původ slova, co znamená, význam, co je to Zdeněk Macura?, různé, kdo je Zdeněk Macura?, heslo, pojem, synonymum

Pojem Zdeněk Macura je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Macura ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdeněk Macura ve Wikimedia Commons

Najít termín Zdeněk Macura ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Zdeněk Macura ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Macura například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Zdeněk Macura?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Macura? Kdo to byl Zdeněk Macura? Kdy se narodil Zdeněk Macura? Zdeněk Macura patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Macura dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Macura i v jiné kategorii než je různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.