Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Zdeněk Macura?

Kdo je to Zdeněk Macura? Stručný životopis

Zdeněk Macura je známý jako fanatický obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové. Rozvedený softwarový inženýr je přesvědčený, že Bartošové škodí a týrá ji její partner a nyní již manžel Zdeněk Rychtář, s nímž měl několik incidentů. Macura měl Bartošovou "unést" v červenci 2013, kdy s ní odjel do Itálie (a tam vznikla proslavená fotografie spící či opilé Bartošové v bílých plavkách oblečených naruby). Z údajného únosu se stal hlavní bod zpravodajství TV Nova, kde reportéři dramaticky líčili každý detail a drb, který zjistili. Macura se zastává týraných a utlačovaných žen a vymyslel pro ně speciální dřevěné domečky. Ty chce stavět na svém pozemku a týraným ženám v nich poskytnout azyl. Macura má svůj blog na blog.idnes.cz. Jedná se o svéráznou postavičku českého showbusinessu.Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Zdeněk Macura

Národnost: česká
Datum narození: 6.5.1974

Líbí se stručný životopis s osobou Zdeněk Macura? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Genius loci? Znáte pojem Ledovec? Pamatujete si definici pojmu Zubní korunka? Vzpomenete si na definici slova Cukrovka?

Klíčová slova: formulace, slovo, význam, různé, popis, kdo je Zdeněk Macura?, kdo to je, přesný význam, odborný výraz, pojem, informace, význam pojmu, Zdeněk Macura, co je to Zdeněk Macura?, původ slova, popis

Pojem Zdeněk Macura je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Zdeněk Macura ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Zdeněk Macura ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Macura ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Zdeněk Macura ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Macura například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Macura

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zdeněk Macura? Kdo to byl Zdeněk Macura? Kdy se narodil Zdeněk Macura? Zdeněk Macura je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Macura řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Macura i v jiné kategorii než je různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.