Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Zdeněk Macura?

Kdo je to Zdeněk Macura? Stručný životopis

Zdeněk Macura je známý jako fanatický obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové. Rozvedený softwarový inženýr je přesvědčený, že Bartošové škodí a týrá ji její partner a nyní již manžel Zdeněk Rychtář, s nímž měl několik incidentů. Macura měl Bartošovou "unést" v červenci 2013, kdy s ní odjel do Itálie (a tam vznikla proslavená fotografie spící či opilé Bartošové v bílých plavkách oblečených naruby). Z údajného únosu se stal hlavní bod zpravodajství TV Nova, kde reportéři dramaticky líčili každý detail a drb, který zjistili. Macura se zastává týraných a utlačovaných žen a vymyslel pro ně speciální dřevěné domečky. Ty chce stavět na svém pozemku a týraným ženám v nich poskytnout azyl. Macura má svůj blog na blog.idnes.cz. Jedná se o svéráznou postavičku českého showbusinessu.Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Hlavní data o osobě Zdeněk Macura

Národnost: česká
Datum narození: 6.5.1974

Tento text (Zdeněk Macura) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Genius loci? Vzpomenete si na definici slova Akontace? Pamatujete si definici pojmu Reálná mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Vysoký tlak?

Klíčová slova: Zdeněk Macura, synonymum, wiki, etymologie, popis, kdo to je, popis, kdo je Zdeněk Macura?, definice, co je to Zdeněk Macura?, odborný výraz, slovo, co znamená, pojem, význam slova, přesný význam

Pojem Zdeněk Macura je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Zdeněk Macura ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Zdeněk Macura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Macura ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdeněk Macura ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Macura například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Zdeněk Macura?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zdeněk Macura? Kdo to byl Zdeněk Macura? Kdy se narodil Zdeněk Macura? Zdeněk Macura je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Macura třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Macura i v jiné kategorii než je různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.