Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Zdeněk Macura?

Kdo je to Zdeněk Macura? Stručný životopis

Zdeněk Macura je známý jako fanatický obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové. Rozvedený softwarový inženýr je přesvědčený, že Bartošové škodí a týrá ji její partner a nyní již manžel Zdeněk Rychtář, s nímž měl několik incidentů. Macura měl Bartošovou "unést" v červenci 2013, kdy s ní odjel do Itálie (a tam vznikla proslavená fotografie spící či opilé Bartošové v bílých plavkách oblečených naruby). Z údajného únosu se stal hlavní bod zpravodajství TV Nova, kde reportéři dramaticky líčili každý detail a drb, který zjistili. Macura se zastává týraných a utlačovaných žen a vymyslel pro ně speciální dřevěné domečky. Ty chce stavět na svém pozemku a týraným ženám v nich poskytnout azyl. Macura má svůj blog na blog.idnes.cz. Jedná se o svéráznou postavičku českého showbusinessu.Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Zdeněk Macura

Národnost: česká
Datum narození: 6.5.1974

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zdeněk Macura s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Genius loci? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eskrima? Pamatujete si definici pojmu Reálná mzda? Znáte termín Voluntarismus?

Klíčová slova: synonymum, wiki, kdo je Zdeněk Macura?, přesný význam, různé, termín, co znamená, definice, význam slova, formulace, slovo, popis, odborný výraz, pojem, heslo, původ slova

Pojem Zdeněk Macura je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zdeněk Macura v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Zdeněk Macura ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdeněk Macura ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Zdeněk Macura ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Zdeněk Macura na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Macura například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Macura

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Macura? Kdo to byl Zdeněk Macura? Kdy se narodil Zdeněk Macura? Zdeněk Macura se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Macura např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Macura i v jiné kategorii než je různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.