Kdo je to?
Kdo je Jakub Kvášovský? Životopis Jakub Kvášovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie Školství

Jakub Kvášovský

Kdo je Jakub Kvášovský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, Školství

Jakub Kvášovský je lovec v soutěži Na lovu a učitel matematiky a zeměpisu na základní škole.
Jakub se narodil 22. září 1978 ve Dvoře Králové nad Labem, dětství a mládí prožil v Trutnově, kde žije i dnes. Po základní a střední škole vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, konkrétně obor fyzická geografie. Potom nastoupil do zaměstnání jako učitel, nejprve učil na soukromé obchodní akademii, potom na hotelové škole ve Vrchlabí, a když tato byla zrušena, přešel v tomtéž městě na základní školu, kde dodnes učí matematiku a zeměpis. Kromě učení se v minulosti věnoval návštěvám televizních soutěží, úspěšně prošel například AZ kvízem (a to hned 3x v průběhu 20 let), dále účinkoval v soutěži Kde domov můj, Chcete být milionářem (odtud si odnesl 160 000 Kč, tedy skončil na druhém záchytném bodě), dále v soutěži Nejslabší máte padáka (s výhrou 190 000 Kč) a v soutěži Riskuj. Nyní ho můžeme pravidelně vídat jako lovce s přezdívkou Kalkulátor v soutěži Na lovu a někdy také Superlov, kde nejen ukazuje své široké znalosti, ale také humor a vtip při komunikaci s moderátorem Ondřejem Sokolem. Mezi soutěžícími i diváky je oblíben hlavně proto, že dokáže dát nepokrytě najevo své rozhořčení, když se mu nedaří.
V osobním životě je ženatý, má dvě děti (syna a dceru). Rád se věnuje zimním sportům, orientačnímu běhu, pasivně sleduje fotbal (je fanouškem Slávie) a účastní se i tzv. hospodských kvízů.Kdo je Jakub Kvášovský? Životopis Jakub Kvášovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie Školství

Základní údaje o osobě Jakub Kvášovský

Národnost: česká
Datum narození: 22. 9. 1978
Místo narození: Dvůr Králové nad Labem

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Kvášovský? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Rozdvojená osobnost? Vzpomněli byste si na význam slova Taslan? Znáte definici termínu Logistika? Znáte definici termínu Krav maga?

Klíčová slova: život, narození, kdo je Jakub Kvášovský?, Jakub Kvášovský, Jakub Kvášovský, Školství, osobnosti, wikipedie, vysvětlení, kde se narodil Jakub Kvášovský?, místo narození, kdy se narodil Jakub Kvášovský?, Školství, informace, wiki, národnost

Pojem Jakub Kvášovský je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Jakub Kvášovský ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jakub Kvášovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Jakub Kvášovský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Kvášovský ve Wikimedia Commons

Najít slovo Jakub Kvášovský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Kvášovský například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Jakub Kvášovský? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Kvášovský? Kdy se narodil Jakub Kvášovský? Kde se narodil Jakub Kvášovský? Jakub Kvášovský patří do sekce Školství

Kategorie Školství, zelená tabule, jakub Kvášovský, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jakub Kvášovský dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kvášovský i v jiné kategorii než je Školství.