Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Kmenta? Životopis Jaroslav Kmenta, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jaroslav Kmenta?

Kdo je to Jaroslav Kmenta? Stručný životopis

Jaroslav Kmenta je investigativní novinář, reportér a spisovatel. Pracuje v časopise Reportér. Zaměřuje se na politické kauzy a korupci. Pracoval také v deníku MF Dnes, odkud odešel po zakoupení společnosti MAFRA Andrejem Babišem. Je absolventem PF UK.
Jaroslav Kmenta byl členem OF a městským zastupitelem v Nymburce. Působil i jako redaktor v ČTK, kde se věnoval oblasti školství a armády.Kdo je to Jaroslav Kmenta? Životopis Jaroslav Kmenta, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jaroslav Kmenta

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1969
Místo narození: Nymburk

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaroslav Kmenta s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Eucerin? Rozumíte pojmu Kyška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cenina? Znáte pojem Úvaha?

Klíčová slova: definice, co znamená, vysvětlení, termín, význam slova, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, kdo je Jaroslav Kmenta?, co je to Jaroslav Kmenta?, etymologie, význam, odborný výraz, wiki, heslo, popis

Pojem Jaroslav Kmenta je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Jaroslav Kmenta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Jaroslav Kmenta na Google.cz

Vyhledat pojem Jaroslav Kmenta ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Jaroslav Kmenta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Kmenta například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Jaroslav Kmenta? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Kmenta? Kdo to byl Jaroslav Kmenta? Kdy se narodil Jaroslav Kmenta? Kde se narodil Jaroslav Kmenta? Jaroslav Kmenta je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kmenta dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kmenta i v jiné kategorii než je novináři.