Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Kmenta? Životopis Jaroslav Kmenta, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jaroslav Kmenta?

Kdo je to Jaroslav Kmenta? Stručný životopis

Jaroslav Kmenta je investigativní novinář, reportér a spisovatel. Pracuje v časopise Reportér. Zaměřuje se na politické kauzy a korupci. Pracoval také v deníku MF Dnes, odkud odešel po zakoupení společnosti MAFRA Andrejem Babišem. Je absolventem PF UK.
Jaroslav Kmenta byl členem OF a městským zastupitelem v Nymburce. Působil i jako redaktor v ČTK, kde se věnoval oblasti školství a armády.Kdo je to Jaroslav Kmenta? Životopis Jaroslav Kmenta, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jaroslav Kmenta

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1969
Místo narození: Nymburk

Zaujala vás biografie osobnosti Jaroslav Kmenta? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Eucerin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smysl života? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cenina? Znáte termín Baráž?

Klíčová slova: wiki, kdo je Jaroslav Kmenta?, přesný výraz, význam slova, lexikon, slovo, přesný význam, pojem, etymologie, původ slova, popis, popis, význam pojmu, definice, novináři, vysvětlení

Pojem Jaroslav Kmenta je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jaroslav Kmenta v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Jaroslav Kmenta ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jaroslav Kmenta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jaroslav Kmenta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Jaroslav Kmenta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Kmenta například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Kmenta

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Kmenta? Kdo to byl Jaroslav Kmenta? Kdy se narodil Jaroslav Kmenta? Kde se narodil Jaroslav Kmenta? Jaroslav Kmenta se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kmenta např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kmenta i v jiné kategorii než je novináři.