Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Kmenta? Životopis Jaroslav Kmenta, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jaroslav Kmenta?

Kdo je Jaroslav Kmenta? Životopis, informace, biografie, novináři

Jaroslav Kmenta je investigativní novinář, reportér a spisovatel. Pracuje v časopise Reportér. Zaměřuje se na politické kauzy a korupci. Pracoval také v deníku MF Dnes, odkud odešel po zakoupení společnosti MAFRA Andrejem Babišem. Je absolventem PF UK.
Jaroslav Kmenta byl členem OF a městským zastupitelem v Nymburce. Působil i jako redaktor v ČTK, kde se věnoval oblasti školství a armády.Kdo je Jaroslav Kmenta? Životopis Jaroslav Kmenta, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Jaroslav Kmenta

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1969
Místo narození: Nymburk

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaroslav Kmenta s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Proteinová dieta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stripovač? Vzpomněli byste si co označuje výraz Echogenita? Znáte termín VGA?

Klíčová slova: životopis, narození, národnost, Jaroslav Kmenta, osobnosti, osobnost, wikipedie, život, novináři, zajímavosti, novináři, popis, kdo je Jaroslav Kmenta?, biografie, wiki, místo narození

Pojem Jaroslav Kmenta je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Jaroslav Kmenta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Kmenta ve Wikimedia Commons

Najít výraz Jaroslav Kmenta ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Jaroslav Kmenta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Kmenta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Kmenta například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Jaroslav Kmenta? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jaroslav Kmenta? Kdy se narodil Jaroslav Kmenta? Kde se narodil Jaroslav Kmenta? Jaroslav Kmenta je v kategorii Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kmenta třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kmenta i v jiné kategorii než je novináři.