Kdo je to?
Kdo je to Uklízečka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Uklízečka? Lidé, profese

Uklízečka

Jaký je význam slova Uklízečka? Co to znamená?

Uklízečka je osoba, která v rámci své práce zajišťuje úklid a udržování čistoty v určených prostorách.
Práce uklízečky/uklízeče je považována za nekvalifikovanou profesi, mohou ji vykonávat i lidé s nízkým vzděláním, s neznalostí místního jazyka nebo s některými zdravotními omezeními.
Tato práce zahrnuje široké spektrum úkolů spojených především s udržováním pořádku, čistoty a dobrých hygienických podmínek. Termín uklízeč/uklízečka se vyskytuje hlavně ve vztahu k firmám a institucím, v současnosti ho pomalu nahrazuje korektnější název pozice pracovník/pracovnice úklidu apod. Pokud chodí uklízečka uklízet do domácnosti, pak se v českém prostředí častěji využívá termín "paní na úklid".
Pozice uklízeče je častěji spojena s ženami, proto se ve veřejném prostoru častěji setkáváme s označením profese "uklízečka", existuje však i mužská varianta názvu profese "uklízeč".Kdo je to Uklízečka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Uklízečka? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Komprese? Víte, co je to Marže? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aktivita? Rozumíte pojmu Přirovnání?

Klíčová slova: význam slova, profese, co znamená, wikipedie, popis, formulace, definice, wiki, přesný výraz, původ slova, odborný výraz, informace, termín, význam pojmu, profese, vysvětlení

Pojem Uklízečka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Uklízečka

Zkusit najít frázi Uklízečka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Uklízečka na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Uklízečka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Uklízečka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Uklízečka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Uklízečka například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Uklízečka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Uklízečka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uklízečka? Definice pojmu Uklízečka patří do sekce Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Uklízečka hledat i v jiných kategoriích (než profese).