Kdo je to?
Kdo je Jan Rutta? Životopis Jan Rutta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jan Rutta

Kdo je Jan Rutta? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

2024, Články 2024, osobní život, povolání, Neručíme za eventuální chyby v textech, Jan Rutta - profil a Životopis Jan Rutta. Aktualizace textu je plánována na prosinec 2024. Děkujeme za pochopení.Kdo je Jan Rutta? Životopis Jan Rutta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Jan Rutta

Národnost: -----

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Rutta sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Persona non grata? Pamatujete si definici pojmu Sfinga? Pamatujete si definici pojmu Senča? Vzpomněli byste si co znamená slovo Veganství?

Klíčová slova: osobnosti, život, životopis, lexikon, wiki, sport, kdo je Jan Rutta?, osobnost, wikipedie, informace, popis, biografie, zajímavosti, vysvětlení, národnost, sport

Pojem Jan Rutta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Jan Rutta ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Jan Rutta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jan Rutta na Google obrázcích

Najít výraz Jan Rutta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Jan Rutta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Rutta například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jan Rutta?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Jan Rutta? Jan Rutta je v sekci Sport

Kategorie sport, házenkářka, jan Rutta, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jan Rutta kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Rutta i v jiné kategorii než je sport.