Kdo je to?
Kdo je to, byl Distributor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Distributor? Lidé, různé

Kdo je to Distributor?

Co znamená a jaký je význam slova Distributor?

Distributor je osoba, která provádí rozdělování nebo rozložení, v obchodě zásobuje, dodává zboží jak obchodům, tak přímo spotřebitelům.
Označení pochází z latiny, distributor může být také nazýván dodavatelem. Jedná se tedy o fyzickou nebo právnickou osobu, dodávající odběratelům služby nebo zboží za úplatu. Jde tedy o podnikatele, ekonomický subjekt, který bývá většinou prodejcem.Kdo je to, byl Distributor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Distributor? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Distributor? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Folikul? Vzpomněli byste si na význam slova Konvertoplán? Víte, co je to A-GPS? Znáte definici termínu Ferrata?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, co je to Distributor?, synonymum, kdo to je, vysvětlení, formulace, termín, popis, přesný výraz, kdo je Distributor?, slovo, původ slova, přesný význam, různé, informace

Pojem Distributor je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Distributor zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Distributor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Distributor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Distributor ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Distributor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Distributor například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Distributor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Distributor? Kdo to byl Distributor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Distributor? Definice pojmu Distributor je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Distributor i v jiné kategorii než je sekce různé.