Kdo je to?
Kdo je to Distributor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Distributor? Lidé, různé

Kdo je to Distributor?

Jaký je význam slova Distributor? Co to znamená?

Distributor je osoba, která provádí rozdělování nebo rozložení, v obchodě zásobuje, dodává zboží jak obchodům, tak přímo spotřebitelům.
Označení pochází z latiny, distributor může být také nazýván dodavatelem. Jedná se tedy o fyzickou nebo právnickou osobu, dodávající odběratelům služby nebo zboží za úplatu. Jde tedy o podnikatele, ekonomický subjekt, který bývá většinou prodejcem.Kdo je to Distributor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Distributor? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Distributor sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Souřadné slovo? Vzpomenete si na definici slova Náhlá smrt? Víte, co je to Zrychlení? Vzpomněli byste si na význam slova Džuveč?

Klíčová slova: přesný výraz, různé, pojem, přesný význam, původ slova, Distributor, etymologie, formulace, informace, heslo, odborný výraz, různé, lexikon, popis, termín, wikipedie

Pojem Distributor je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Distributor lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Distributor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Distributor ve Wikipedii

Najít pojem Distributor ve Wikislovníku

Hledat výraz Distributor ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Distributor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Distributor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Distributor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Distributor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Distributor? Definice pojmu Distributor patří do kategorie Různé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé).