Kdo je to?
Kdo je to, byl Kariérista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kariérista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kariérista?

Co znamená a jaký je význam slova Kariérista?

Kariéristka je člověk, který často bezohledně buduje svoji osobní kariéru, které vše podžizuje. Kariérista je ctižádostivý člověk jehož hlavním cílem je dosáhnout co nejlepšího pracovního místa a pozice ve společnosti. Kvůli tomuto cíli se nestíhá věnovat rodině, přátelům, svým zálibám a někdy i svému zdraví.Kdo je to, byl Kariérista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kariérista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Kariérista s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Orgonit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chipset? Rozumíte pojmu Elektronická peněženka? Znáte termín Flobertka?

Klíčová slova: informace, termín, přesný význam, formulace, původ slova, význam pojmu, vlastnosti, popis, slovo, kdo to je, heslo, význam slova, etymologie, přesný výraz, pojem, význam

Pojem Kariérista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kariérista v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Kariérista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kariérista ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kariérista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Kariérista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kariérista například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kariérista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kariérista? Kdo to byl Kariérista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kariérista? Definice pojmu Kariérista je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Kariérista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.