Kdo je to?
Kdo je to, byl Kariérista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kariérista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kariérista?

Co znamená a jaký je význam slova Kariérista?

Kariéristka je člověk, který často bezohledně buduje svoji osobní kariéru, které vše podžizuje. Kariérista je ctižádostivý člověk jehož hlavním cílem je dosáhnout co nejlepšího pracovního místa a pozice ve společnosti. Kvůli tomuto cíli se nestíhá věnovat rodině, přátelům, svým zálibám a někdy i svému zdraví.Kdo je to, byl Kariérista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kariérista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Kariérista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Orgonit? Znáte definici termínu Uber? Rozumíte pojmu Elektronická peněženka? Pamatujete si definici pojmu Irelevantní?

Klíčová slova: definice, kdo je Kariérista?, význam pojmu, wiki, heslo, vysvětlení, lexikon, přesný význam, přesný výraz, co je to Kariérista?, kdo to je, popis, původ slova, význam, synonymum, termín

Pojem Kariérista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kariérista

Vyhledat slovo Kariérista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Kariérista na Google.cz

Vyhledat heslo Kariérista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kariérista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kariérista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Kariérista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kariérista? Kdo to byl Kariérista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kariérista? Definice pojmu Kariérista se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kariérista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.