Kdo je to?
Kdo je to Daňový nerezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový nerezident? Lidé, státní správa

Daňový nerezident

Jaký je význam slova Daňový nerezident? Co to znamená?

Daňový nerezident je osoba, která nemá v České republice trvalé bydliště, ani se na jejím území dlouhodobě nezdržuje, ale přesto má v ČR příjmy, na něž se vztahuje daňová povinnost.
To, že se běžně nezdržuje na území republiky, znamená, že se zde člověk pohyboval méně než 183 dnů v roce.
Pro daňového nerezidenta poté platí na území ČR specifické daňové podmínky, kterými se musí řídit. Odvody daní v případě osob majících příjmy v několika státech současně se obvykle řeší podle mezinárodních smluv zamezujících dvojímu zdanění.Kdo je to Daňový nerezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový nerezident? Lidé, státní správa

Uvedený text s definicí slova Daňový nerezident můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Přirozené číslo? Pamatujete si definici pojmu Denuklearizace? Znáte termín Czech POINT? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polarizační brýle?

Klíčová slova: význam, státní správa, přesný význam, původ slova, přesný výraz, Daňový nerezident, Daňový nerezident, slovo, význam pojmu, informace, etymologie, přesný výraz, heslo, wikipedie, definice, termín

Pojem Daňový nerezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daňový nerezident v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Daňový nerezident na Youtube

Hledat heslo Daňový nerezident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Daňový nerezident ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Daňový nerezident ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Daňový nerezident na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový nerezident například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Daňový nerezident, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Daňový nerezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový nerezident? Definice pojmu Daňový nerezident je v sekci Státní správa

Kategorie státní správa, úřad prace hala, daňový nerezident, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Daňový nerezident i v jiné sekci než v státní správa.