Kdo je to?
Kdo je to, byl Starosta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Starosta? Lidé, politika

Kdo je to Starosta?

Jaký je význam slova Starosta? Co to znamená?

Starosta je termín pro označení funkce osoby, která stojí v čele samosprávného celku, obce, spolku nebo sdružení. Původní význam byl širší, jednalo se i o správce rodového majetku. Název starosta má svůj původ ve výrazu starati se, což vyjadřuje podstatu samotné funkce.
Politicky zastupuje starosta určitou obec nebo její část a do funkce je volen zastupiteli. Vede obecní úřad a je členem obecní rady. Podmínkou pro výkon funkce starosty je občanství ČR. Odpovědnost a pravomoci starosty jsou velmi široké, některé úkony musí být schváleny radou nebo zastupitelstvem obce. Starosta může být zastupován místostarostou.Kdo je to, byl Starosta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Starosta? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Starosta s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Endometrióza? Znáte pojem Polarizační brýle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cider? Vzpomenete si na definici slova Kyfóza?

Klíčová slova: popis, etymologie, přesný význam, slovo, co je to Starosta?, co znamená, Starosta, pojem, politika, přesný výraz, lexikon, wiki, význam pojmu, význam, odborný výraz, informace

Pojem Starosta je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Starosta v následujících zdrojích

Najít heslo Starosta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Starosta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Starosta ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Starosta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Starosta například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Starosta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Starosta? Kdo to byl Starosta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Starosta? Definice pojmu Starosta patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Starosta i jinde než v sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.