Kdo je to?
Kdo je to, byl Starosta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Starosta? Lidé, politika

Kdo je to Starosta?

Jaký je význam slova Starosta? Co to znamená?

Starosta je termín pro označení funkce osoby, která stojí v čele samosprávného celku, obce, spolku nebo sdružení. Původní význam byl širší, jednalo se i o správce rodového majetku. Název starosta má svůj původ ve výrazu starati se, což vyjadřuje podstatu samotné funkce.
Politicky zastupuje starosta určitou obec nebo její část a do funkce je volen zastupiteli. Vede obecní úřad a je členem obecní rady. Podmínkou pro výkon funkce starosty je občanství ČR. Odpovědnost a pravomoci starosty jsou velmi široké, některé úkony musí být schváleny radou nebo zastupitelstvem obce. Starosta může být zastupován místostarostou.Kdo je to, byl Starosta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Starosta? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Starosta? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Endometrióza? Znáte termín Globální oteplování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cider? Víte, co je to Zelená káva?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, vysvětlení, formulace, definice, co znamená, popis, heslo, etymologie, synonymum, kdo je Starosta?, informace, wiki, termín, přesný význam, Starosta

Pojem Starosta je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Starosta zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Starosta ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Starosta na Youtube

Hledat frázi Starosta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Starosta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Starosta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Starosta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Starosta? Kdo to byl Starosta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Starosta? Definice pojmu Starosta je v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Starosta v jiné sekci než politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.