Kdo je to?
Kdo je to, byl Starosta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Starosta? Lidé, politika

Kdo je to Starosta?

Jaký je význam slova Starosta? Co to znamená?

Starosta je termín pro označení funkce osoby, která stojí v čele samosprávného celku, obce, spolku nebo sdružení. Původní význam byl širší, jednalo se i o správce rodového majetku. Název starosta má svůj původ ve výrazu starati se, což vyjadřuje podstatu samotné funkce.
Politicky zastupuje starosta určitou obec nebo její část a do funkce je volen zastupiteli. Vede obecní úřad a je členem obecní rady. Podmínkou pro výkon funkce starosty je občanství ČR. Odpovědnost a pravomoci starosty jsou velmi široké, některé úkony musí být schváleny radou nebo zastupitelstvem obce. Starosta může být zastupován místostarostou.Kdo je to, byl Starosta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Starosta? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Starosta? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kurkuma? Víte, co je to Pesto? Vzpomněli byste si co označuje výraz Respirátor? Rozumíte pojmu Polemika?

Klíčová slova: co je to Starosta?, pojem, kdo to je, wiki, politika, lexikon, popis, formulace, původ slova, význam pojmu, kdo je Starosta?, informace, Starosta, etymologie, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Starosta je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Starosta zkuste tyto odkazy

Najít termín Starosta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Starosta na Google.cz

Najít výraz Starosta ve Wikislovníku

Hledat heslo Starosta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Starosta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Starosta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Starosta? Kdo to byl Starosta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Starosta? Definice pojmu Starosta je v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.