Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Mladík? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Flegmatik? Víte, co je to Represe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tropická noc? Rozumíte pojmu Sonet?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, formulace, wiki, kdo to je, Mladík, význam pojmu, informace, přesný význam, význam slova, vysvětlení, synonymum, slovo, etymologie, různé, heslo

Pojem Mladík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Mladík ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Mladík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Mladík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Mladík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladík například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Mladík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.