Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mladík sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Flegmatik? Rozumíte pojmu Linon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Perkál? Znáte pojem Čapí hnízdo?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, různé, Mladík, etymologie, lexikon, heslo, význam, co znamená, co je to Mladík?, kdo je Mladík?, formulace, pojem, přesný výraz, slovo, odborný výraz

Pojem Mladík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Mladík na Youtube

Vyhledat slovo Mladík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Mladík ve vyhledávači Qwant

Najít termín Mladík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladík například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mladík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Mladík hledat i v jiných kategoriích (než různé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.