Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Mladík se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Flegmatik? Znáte definici termínu Jet lag? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tropická noc? Pamatujete si definici pojmu Parkán?

Klíčová slova: formulace, wiki, synonymum, kdo to je, definice, význam, popis, různé, heslo, slovo, lexikon, přesný význam, Mladík, popis, co je to Mladík?, význam pojmu

Pojem Mladík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Mladík ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Mladík na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mladík ve Wikimedia Commons

Najít výraz Mladík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladík například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Mladík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.