Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Mladík s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Flegmatik? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pomelo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Perkál? Znáte termín Sentiment?

Klíčová slova: etymologie, heslo, význam pojmu, kdo je Mladík?, termín, synonymum, různé, Mladík, význam slova, co je to Mladík?, vysvětlení, informace, popis, co znamená, formulace, význam

Pojem Mladík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mladík lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Mladík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Mladík ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mladík ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Mladík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladík například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Mladík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Mladík i v jiné kategorii než je sekce různé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.