Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Mladík? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Flegmatik? Pamatujete si definici pojmu Amygdala? Vzpomněli byste si co znamená slovo Perkál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Syntaktická chyba?

Klíčová slova: formulace, popis, různé, popis, význam slova, informace, vysvětlení, wiki, přesný výraz, význam pojmu, co je to Mladík?, kdo to je, odborný výraz, kdo je Mladík?, heslo, Mladík

Pojem Mladík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Mladík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Mladík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Mladík ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Mladík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladík například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mladík, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.