Kdo je to?
Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Komárek?

Kdo je to Karel Komárek? Stručný životopis

Karel Komárek je podnikatel patřící k nejmajetnějším Čechům. Založil a stále vlastní skupinu KKCG, která se soustředí na ropu, zemní plyn, herní průmysl, loterie a informační technologie. Do jeho investiční skupiny patří například SAZKA, MND, CK Fischer, AUTOCONT a další.
Karel Komárek věnuje část svých zisků na podporu umění a kultury. Pečuje například o odkaz a dílo skladatele Antonína Dvořáka a společně s manželkou předsedají Mezinárodnímu výboru pro kulturu amerického Kennedy centra.Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Karel Komárek

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1969

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karel Komárek s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Genetika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Helikoptérové peníze? Znáte pojem Amplituda? Víte co je Aminokyselina?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, termín, podnikání, informace, slovo, význam slova, popis, přesný význam, lexikon, formulace, Karel Komárek, význam pojmu, co je to Karel Komárek?, význam, synonymum

Pojem Karel Komárek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Karel Komárek zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Komárek ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Karel Komárek na Youtube

Najít pojem Karel Komárek ve Wikislovníku

Najít slovo Karel Komárek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Komárek například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Karel Komárek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karel Komárek? Kdo to byl Karel Komárek? Kdy se narodil Karel Komárek? Karel Komárek se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Komárek třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Komárek i v jiné kategorii než je podnikání.