Kdo je to?
Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Komárek?

Kdo je to Karel Komárek? Stručný životopis

Karel Komárek je podnikatel patřící k nejmajetnějším Čechům. Založil a stále vlastní skupinu KKCG, která se soustředí na ropu, zemní plyn, herní průmysl, loterie a informační technologie. Do jeho investiční skupiny patří například SAZKA, MND, CK Fischer, AUTOCONT a další.
Karel Komárek věnuje část svých zisků na podporu umění a kultury. Pečuje například o odkaz a dílo skladatele Antonína Dvořáka a společně s manželkou předsedají Mezinárodnímu výboru pro kulturu amerického Kennedy centra.Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Karel Komárek

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1969

Popis osobnosti Karel Komárek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Drobná stavba? Vzpomněli byste si na význam slova Garam másala? Znáte pojem Krepdešín? Znáte definici termínu Luteální fáze?

Klíčová slova: slovo, popis, wiki, kdo je Karel Komárek?, význam pojmu, termín, význam slova, formulace, přesný význam, popis, co znamená, odborný výraz, původ slova, kdo to je, informace, lexikon

Pojem Karel Komárek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Karel Komárek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Karel Komárek ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Karel Komárek na Youtube

Zkusit najít slovo Karel Komárek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Komárek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Komárek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Komárek? Kdo to byl Karel Komárek? Kdy se narodil Karel Komárek? Karel Komárek se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Karel Komárek např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Komárek i v jiné kategorii než je podnikání.