Kdo je to?
Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Komárek?

Kdo je to Karel Komárek? Stručný životopis

Karel Komárek je podnikatel patřící k nejmajetnějším Čechům. Založil a stále vlastní skupinu KKCG, která se soustředí na ropu, zemní plyn, herní průmysl, loterie a informační technologie. Do jeho investiční skupiny patří například SAZKA, MND, CK Fischer, AUTOCONT a další.
Karel Komárek věnuje část svých zisků na podporu umění a kultury. Pečuje například o odkaz a dílo skladatele Antonína Dvořáka a společně s manželkou předsedají Mezinárodnímu výboru pro kulturu amerického Kennedy centra.Kdo je to Karel Komárek? Životopis Karel Komárek, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Karel Komárek

Národnost: česká
Datum narození: 15. března 1969

Líbí se stručný životopis s osobou Karel Komárek? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Drobná stavba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Juta? Znáte pojem Krepdešín? Víte co je Tatarák?

Klíčová slova: popis, význam, co je to Karel Komárek?, podnikání, definice, popis, etymologie, vysvětlení, wiki, synonymum, pojem, původ slova, přesný význam, termín, formulace, význam slova

Pojem Karel Komárek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Karel Komárek

Vyhledat heslo Karel Komárek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Karel Komárek ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Karel Komárek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Karel Komárek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Komárek například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Karel Komárek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Komárek? Kdo to byl Karel Komárek? Kdy se narodil Karel Komárek? Karel Komárek je v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Karel Komárek dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Komárek i v jiné kategorii než je podnikání.