Kdo je to?
Kdo je to, byl Výtržník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Výtržník? Lidé, zločin

Kdo je to Výtržník?

Jaký je význam slova Výtržník? Co to znamená?

Výtržník je osoba, která narušila veřejný pořádek a klidné občanské soužití. Výtržnictví je definováno jako trestný čin nebo přestupek. Výtržník provádí své činy na veřejných či veřejně přístupných místech.
Výtržnictvím může být například neslušné jednání, hanobení, napadení, narušení společenské akce, činy proti lidem, majetku, klidu, veřejnému pořádku, soužití. Výtržník může spojit své jednání i s fyzickým nebo psychickým násilím.Kdo je to, byl Výtržník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Výtržník? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Výtržník se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Himalájská sůl? Víte, co je to Precedent? Znáte termín Kult osobnosti? Rozumíte pojmu Carpaccio?

Klíčová slova: zločin, kdo to je, vysvětlení, formulace, pojem, etymologie, definice, popis, co znamená, Výtržník, přesný význam, lexikon, synonymum, heslo, přesný výraz, slovo

Pojem Výtržník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Výtržník na Youtube

Hledat pojem Výtržník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Výtržník ve Wikipedii

Vyhledat heslo Výtržník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Výtržník například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Výtržník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Výtržník? Kdo to byl Výtržník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Výtržník? Definice pojmu Výtržník je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).